Gwiazda polskiego show przechodzi dramat. Może już nigdy nie wstać z wózka inwalidzkiego

Gwiazda polskiego show przechodzi dramat. Może już nigdy nie wstać z wózka inwalidzkiego Źródło: Wikipedia - Tomasz Sienicki

Gwiazda telewizji TTV zmaga się z wielkim dramatem. Uwielbiana celebrytka miała poważny wypadek. Jak sama mówi, możliwe, że już nigdy nie wstanie z wózka inwalidzkiego.

Widzowie telewizji TTV są w szoku. Jedna z najbardziej lubianych gwiazd stacji zmaga się z prywatnym dramatem, który może zastopować jej karierę telewizyjną. Kontrowersyjna celebrytka wyznała, że być może już nigdy nie będzie w stanie ruszyć się z wózka inwalidzkiego. Jej dalsze występy w telewizji stanęły pod znakiem zapytania.

Gwiazda TTV zmaga się z dramatem. Poważny wypadek celebrytki

Gwiazdą telewizji, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, jest Dagmara Kaźmierska. Jedna z czołowych postaci show "Królowe Życia" miała wypadek samochodowy, który poważnie jej zaszkodził. Kobieta przed czterema miesiącami zjechała swoim autem z drogi i uderzyła z dużą prędkością w betonowy element konstrukcyjny. Gwiazda na całe szczęście przeżyła, jednak jej stan jest dość zły. Po trzech miesiącach spędzonych w szpitalu Dagmara Kaźmierska przebywa w swoim domu, opiekują się nią bliscy, ale wciąż nie może podnieść się z wózka inwalidzkiego.

– Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś – napisała gwiazda TTV.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy gwiazda wróci do telewizji?

Nie wiadomo, czy Dagmara Kaźmierska będzie jeszcze w stanie wrócić do "Królowych Życia" i innych projektów, w które była zaangażowana. Przypomnijmy, że celebrytka od pewnego czasu prowadziła na antenie TTV swój program "Made in Marocco", a także przyjmowała propozycje aktorskie - zagrała w filmie Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2".

Dzisiaj grzeje: 1. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Uwielbiana przez widzów celebrytka może liczyć na wsparcie fanów, którzy poprawiają jej nastrój życzeniami zdrowia i powrotu do pracy na jej social mediach. To, czy gwiazda wróci do show-biznesu, będzie jednak zależne od jej stanu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Po kościele w trakcie ślubu zaczęły rozchodzić się tajemnicze dźwięki. Nagle wszyscy się odwrócili i znieruchomieli
  4. Tragedia w szkole, nastolatek zadźgał kolegę. Nie wyjdzie szybko z więzienia, odpowie jak dorosły
  5. Po 17 latach odkrył, że dał się oszukać żonie. Poznał najgorszą prawdę nt. poczęcia syna

źródło: Fakt

Następny artykuł