Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli

Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli Źródło: instagram.com/gabriel_seweryn/

Gwiazdy stacji TTV przyznały się do oszustwa. Kiedy widzowie się o tym dowiedzą, będą wściekli. Bez żadnych zahamowań opowiedzieli o tym przed kamerami, jednak nie przejmują się zbytnio tymi "problemami". Zadziwiające, co nimi kieruje.

TTV przyciąga przed telewizory niesamowitą ilość telewidzów dzięki swojemu sztandarowemu programowi "Królowe życia". Jak się okazuje, niektórzy bohaterowie nie widzą nic złego w kłamstwie. Jak i dlaczego świadomie okłamali swoich widzów?

Gwiazdy TTV przyznały się do oszustwa. W ogóle się tym nie przejmują

Widzowie mogą być niezwykle wściekli na męską parę z "Królowych życia". W ekranizacji "365 dni" Rafał i Gabriel otrzymali rolę włoskich projektantów mody. Znając ich wyczucie stylu i barwną osobowość, na pewno na planie poradzili sobie wyśmienicie. Premiera filmu była idealną okazją, aby zapytać ich o pewne niuanse związane z "Królowymi życia". Okazało się, że świadomie okłamują widzów.

Gabriel i Rafał spytani o to, ile już razem trwają w związku, odpowiedzieli dość pokrętnie. Gabriel pewnie powiedział, że to już 19 lat, a Rafał, że "tego nawet najstarsi górale nie wiedzą". Dlaczego?

- Ponieważ my ciągle dajemy błędne informacje, zarówno na temat naszego związku jak i mojego wieku. Ostatnio przeczytałem, że mam 31 lat (...) Zarzucono Gabrielowi, że spotykał się ze mną jak miałem 12 lat. Cóż, mam trochę więcej - stwierdził Rafał.

"Nie mamy nic do ukrycia, pokazujemy wszystko"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rzeczywiście, w sieci można znaleźć datę urodzenia Rafała, która opiewa na 12 grudnia 1989 roku. Nie wiadomo jednak, czy w przypadku Gabriela jego data urodzenia jest poprawna. Jeśli brać pod uwagę staż związku, to jak najbardziej. Zatem według niektórych źródeł urodził się 11 lipca 1967 roku - ma więc 53 lata.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Gwiazdy stacji TTV zostały również spytane o to, gdzie znajdują się ich granice: co wolą pokazywać w mediach, a co chcą zostawić tylko dla siebie.

- Myślę, że te granice zostały już bardzo daleko przesunięte i czasami się zastanawiamy, czy nie za bardzo. Program jednak odzwierciedla nasze dobre i złe chwile w życiu osobistym, problemy. Jak ktoś śledzi "Królowe życia", to chyba nie mamy nic do ukrycia. Bardzo dużo jest autentyczności, nie mamy nic do ukrycia, pokazujemy wszystko - odpowiedzieli wspólnie panowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że znaleźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Chłopczyk karmił bezdomnego psa. Od starszego mężczyzny usłyszał słowa wołające o pomstę do nieba
  4. Trzy lata po śmierci Wodeckiego widok jest niezwykły. Grób genialnego artysty wygląda porażająco
  5. Ogromny pożar na zachodzie Polski. Sytuacja jest dramatyczna

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News