Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce Źródło: instagram/queen_of_life_77/

Gwiazda TTV postanowiła nie trzymać dłużej fanów w niepewności. Celebrytka w końcu ujawniła, że jej serce jest już zajęte. Czule opowiedziała o tajemniczym ukochanym.

Królowa TTV, choć regularnie pokazuje swoje życie na łamach show, intymne szczegóły stara się zachować tylko dla siebie, dlatego mimo licznych domysłów obserwatorów, którzy od dawna spekulowali, że ich ulubienica z kimś się spotyka, ona milczała. Teraz w końcu postanowiła to zmienić i oficjalnie przyznać, że jej serce rzeczywiście jest zajęte, a plany względem nowego partnera ma naprawdę bardzo poważne. 

Uwielbiana gwiazda TTV podzieliła się radosną nowiną. Opowiedziała o tajemniczym ukochanym 

Dagmara Kaźmierska udzieliła wywiadu specjalnie dla Wirtualnej Polski, gdzie zdradziła naprawdę wiele nieznanych dotąd faktów na temat swojego życia. Dziennikarz nie mógł sobie odmówić pytania, czy na horyzoncie celebrytki pojawił się jakiś mężczyzna, bowiem ta na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia jedynie z synem czy przyjaciółmi. Okazuje się, że gwiazda "Królowych życia" jest w związku, a obiekt jej westchnień zdaje się być prawdziwym ideałem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Czy jestem zakochana? To nie jest w moim przypadku dobre określenie, ja bardzo kocham. Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, jest cierpliwy, znosi moje wszystkie "jazdy". Kocha mnie, jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. Jest przystojny. - wymienia zarumieniona celebrytka. 

Przyznała również, że jest 2 lata młodszy oraz zdradziła, że choć obecnie nie ma zamiaru pokazywać go światu, to nie wyklucza, że za kilka lat przyjdzie taki moment, gdy będzie chciała pochwalić się swoim ukochanym. Zapytana przez dziennikarza o to, czy będzie jego żoną nie ukrywała, że mają wobec siebie poważne plany.

Dzisiaj grzeje: 1. Wystawiła swoje dziecko na balkon na mróz. Twierdzi, że o nim zapomniała, tragiczne skutki
2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

- Będę [żoną], ale jeszcze nie teraz. Jeszcze chwila. Jeszcze nie ma pierścionka, ale myślę, że niebawem będzie i ślub też będzie. Nie mogę wszystkiego pokazywać, tą jedną rzecz muszę mieć dla ciebie - dodaje.

 Najlepsze newsy dnia: 

 1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
 2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
 3. Smutne. Uwielbiana gwiazda polskiego kucharstwa nie żyje
 4. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję
 5. Dagmara ujawniła nieznane szczegóły ze swojego życia, ma młodszego partnera. Niebywałe, co powiedziała o swoim związku
 6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
 7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
 8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
 9. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
 10. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
 11. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
 12. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News