Wszędzie była krew, gwiazda programu w TTV dotkliwie pobita. Pojawiły się drastyczne zdjęcia

Wszędzie była krew, gwiazda programu w TTV dotkliwie pobita. Pojawiły się drastyczne zdjęcia Źródło: instagram/juliaa_kupiec

Gwiazda TTV została zaatakowana i dotkliwie pobita. Do sieci trafiły drastyczne zdjęcia poszkodowanej zrobione tuż po zdarzeniu. Aż trudno uwierzyć własnym oczom i w koszmar, z którym musiała się zmierzyć.

W programie TTV dała poznać się widzom jako empatyczna, skora do nowych wyzwań kobieta. Szybko zjednała sobie rzesze sympatyków, którzy teraz śledzą każdy jej krok w mediach społecznościowych. Gwiazda wychodzi im na przeciw i na swoim instagramowym profilu regularnie zamieszcza najciekawsze wzmianki z życia - efekty licznych sesji zdjęciowych, imprezy z przyjaciółmi, relacje z rajskich wakacji, a tym razem coś potwornego. Celebrytka z wielkim bólem opowiedziała, że została dotkliwie pobita, a opublikowane przez nią zdjęcia odbierają mowę.

Bohaterka programu w TTV dotkliwie pobita. Drastyczne zdjęcia mrożą krew w żyłach 

Julia Kupiec to studentka akademii muzycznej, makijażystka, choreografka i przede wszystkim uczestniczka programu "Piękne i odważne" emitowanego na TTV, w którym wraz z grupą innych dziewczyn, na co dzień pławiących się w luksusach, poznawała zwyczajne życie na wsi bez blichtru i codziennych wyjść na miasto. Reality show okazało się prawdziwym hitem, a rzesza fanów, którą bohaterka szybko zgromadziła wokół siebie, pozostała z nią na dłużej, by teraz śledzić jej rozwój w mediach.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wśród dziesiątek zdjęć w pięknych kreacjach czy na rajskim tle, pojawiły się wyjątkowo drastyczne fotografie zrobione tuż po napadzie. Julia postanowiła szczerze opowiedzieć swoim obserwatorom, że została napadnięta przez trzech mężczyzn i dotkliwie pobita. Na zdjęciach widać mnóstwo krwi, a nawet szwy na głowie, a szczegóły opowiedziane przez Kupiec odbierają mowę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rafał Brzozowski z partnerką. Gwiazdor TVP z piękna blondynką u boku na Telekamerach

2. IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

- W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach, zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? Tak, ta. Dostałam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. (...) Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji - napisała. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, w związku z wieloma zapytaniami i informacjami krążącymi w internecie przyszedł moment, w którym mam siłę i muszę odnieść się do ostatnich wydarzeń. O sytuacji, którą się z Wami podzielę wiedziało bardzo wąskie grono osób, do których mam zaufanie.Jednak magia przekazywania informacji za pomocą socjal mediów sprawiła, że pojawiły się różne wersje, a nie było to moją intencją. W związku z tym, że nie chcę aby krążyły nieprawdziwe historie jestem winna (szczególnie tym osobom, które się o mnie szczerze martwią ) faktyczny opis zaistniałej sytuacji. W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? tak, ta. Dostalam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. Ten post piszę, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to żeby uświadomić Was o tym, że niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów. Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji... Dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam za moją nieobecność na instagramie. Ps. W social mediach zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe.

Post udostępniony przez Julia Kupiec 💃🏽 (@juliaa_kupiec)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowa maseczka, którą każdy może przygotować. Wygładza zmarszczki i działa jak naturalny lifting
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Leżał na ulicy, obok biegała jego 1,5 roczna córeczka. Policjanci nie mogli uwierzyć, w jakim jest stanie
  5. Bolesne nagranie obiegło sieć. Bez chwili namysłu przejechał psa

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News