Jedna z najpiękniejszych, najbardziej znanych modelek świata ogłosiła właśnie opinii publicznej niezwykle radosną dla siebie wiadomość. To właśnie ona zaprezentuje bowiem fanom biustonosz znanej marki wart… 2 miliony dolarów. Jak sama stwierdziła, była to jedna z najbardziej radosnych informacji, jakie otrzymała w całym życiu.

Lais Ribeiro będzie aniołkiem Victoria’s Secret, który pójdzie w tegorocznym pokazie marki w Fantasy Bra. Biustonosz ten wysadzany jest brylantami, żółtymi szafirami oraz niebieskimi topazami, co czyni go prawdopodobnie najbardziej ekskluzywnym elementem bielizny dostępnym w ograniczonej formie na rynku.

Nietypowy przywilej

Sama Ribeiro pochwaliła się już zdjęciami w Champagne Nights Fantasy Bra na Instagramie. Zaznaczyła także, że zaprezentowanie go szerokiej publiczności będzie jednym z najpiękniejszych momentów w jej zawodowym życiu.

– Jeszcze w życiu tak nie płakałam. To było takie wzruszające. Nie mogłam uwierzyć, kiedy mi o tym powiedzieli. To było takie piękne! – opowiedziała także magazynowi „People” modelka, nie ukrywając ekscytacji i ogromnej radości.

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]


Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również