Gigantyczna tragedia i koszmarny dramat. Śmierć wstrząsnęła całą Polską

Gigantyczna tragedia i koszmarny dramat. Śmierć wstrząsnęła całą Polską Źródło:

Słupsk zamarł. Żaden z mieszkańców nie może uwierzyć, że jego okolicy mogło dojść do takiej tragedii. Dziś w nocy zmarł trzylatek, który został znaleziony zamknięty w pralce. Rodzice będą przesłuchiwani. Dziecko nie żyje

To historia ku przestrodze dla wszystkich. Wczoraj wieczorem do szpitala trafił trzyletni chłopiec w stanie krytycznym. Ojciec znalazł go zamkniętego w bębnie pralki - dziecko było nieprzytomne. Chłopiec bawił się podobno ze swoją pięcioletnią siostrą w chowanego. Po nadjechaniu karetki na ul. Romera w Słupsku, została rozpoczęta reanimacja, która trwała aż godzinę. Chłopca przewieziono do szpitala w Słupsku, a następnie helikopterem na OIOM do Gdańska. Trzylatka nie udało się jednak uratować - zmarł około godziny 2:00.

Słupsk: Śmierć chłopca budzi wiele podejrzeń

Rodzice podczas zabawy w chowanego byli w domu, obydwoje byli również trzeźwi. Wielu internautów wątpi, czy zamknięcie się w pralce od środka jest w ogóle możliwe. Zazwyczaj potrzeba do tego specjalnego zatrzaśnięcia drzwiczek na zewnątrz. - To po prostu niemożliwe, nie można zamknąć drzwiczek od środka. Pewnie inne dziecko "pomogło" maluchowi. No i kwestia braku tlenu - to musiało trochę potrwać. Gdzie w tym czasie byli opiekunowie trzylatka? - pisze jeden z internautów.

Słupsk: Prokuratura prowadzi śledztwo

O ile sam pomysł, że dziecko mogłoby wejść do bębna pralki wydaje się prawdopodobny, o tyle zamknięcie i niezauważenie zniknięcia chłopca przez dłuższy czas wydaje się podejrzane. Policja zamierza przesłuchać rodziców, śledczy będą prowadzić postępowanie pod katem nieumyślnego spowodowania śmierci. Póki co rozmowa z rodzicami jest niemożliwa - są w zbyt dużym szoku, zrozpaczeni tym, co się stało. - Wykonane zostaną badania sekcyjne dziecka, by sprawdzić, co faktycznie było przyczyną jego śmierci. Musimy to procesowo wyjaśnić - zapowiedział prokurator rejonowy w Słupsku. Do tej pory przeprowadzone zostały oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczono pralkę, w której cierpiał trzylatek. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski pokazał jak rozmawiać ze ZMARŁYMI. Nagranie mrozi krew w żyłach
  2. Szokujące informacje. Tomasz Komenda próbował popełnić samobójstwo
  3. Znana aktorka próbowała popełnić samobójstwo!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News