Trzęsienie ziemi w UE! Chodzi o aresztowanie Donalda Tuska

Trzęsienie ziemi w UE! Chodzi o aresztowanie Donalda Tuska

Okazuje się, że Donald Tusk trzęsie się ze strachu przed aresztowaniem. Dziennikarka RMF FM dotarła do informacji, z których wynika, że były lider Platformy Obywatelskiej rozpowiada po Brukseli, iż partia Kaczyńskiego chce go wsadzić za kratki.

Nieuchronnie zbliża się decydujący czas w sprawie rozmów zmierzających do ewentualnego wycofania wymierzonego przeciw Polsce artykułu 7 Traktatu UE. Okazuje się, że porozumieniu może zaszkodzić Donald Tusk.

Donald Tusk drży przed więzieniem

Z relacji dziennikarki radia RMF FM Katarzyny Szymańskiej-Borginon wynika, iż były premier Polski krąży po brukselskich korytarzach i rozpowiada, że Prawo i Sprawiedliwość chce umieścić polityka wraz z synem w więzieniu. - Tusk rozpowiada po Brukseli, że PiS go aresztuje i jego syna także - miał powiedzieć rozmówca dziennikarki. Pozytywnemu dla Polski rozstrzygnięciu, czyli wycofaniu przeciw naszemu krajowi sławetnego art. 7. zaszkodzić może wrażenie, że Donald Tusk podczas rządów partii Jarosława Kaczyńskiego ciągany jest po sądach.

Tusk ciągany po sądach

Niefortunnie zbiega się bowiem w czasie termin procesu Tomasza Arabskiego, w ramach którego jako świadek zeznawać ma właśnie były premier Polski. - Wezwanie Tuska, choć zaplanowane dużo wcześniej może zostać odebrane w Brukseli jako "nękanie" przewodniczącego Rady Europejskiej przez PiS i zaszkodzić porozumieniu z KE. Zwłaszcza, jeżeli Tusk będzie przedstawiać się jako ofiara upolitycznionego sądownictwa... - argumentuje Katarzyna Szymańska Borginon. Proponowane linki:
  1. Ojciec katował Donalda Tuska. Przerażające fakty ujrzały światło dzienne
  2. Donald Tusk zapowiedział, że Polska dołączy do wojny
  3. Szef podkomisji smoleńskiej: "Donald Tusk wiedział o wybuchu"
Źródło: msn.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News