Okazuje się, że od lat mieliśmy pod własnymi stopami remedium na raka. Odkryli to Polscy naukowcy, którzy dzięki nietypowemu eksperymentowi pozyskali środek całkowicie niszczący komórki rakowe. Świat nauki oszalał na punkcie ich preparatu.

Co jakiś czas pojawiają się informacje o rzekomym wynalezieniu leku na raka. Tym razem naukowcy z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytetu Medycznego w Lublinie porazili bezkręgowce prądem. Efekty zaskakują i dają ogromne szanse na wygranie w walce z rakiem.

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy przerażeni tym odkryciem. Bali się o nim powiedzieć

Trzęsienie ziemi w świecie nauki

Jak donieśli naukowcy, dżdżownice rażone prądem, w warunkach laboratoryjnych umieją niszczyć komórki raka płuc. Wszystko przez to, że w sytuacjach stresowych stworzenia te wydzielają ciecz o żółtej barwie i ostrym zapachu. Niszczą w ten sposób 80% chorych komórek. Warto dodać, że zdrowe komórki nie są przez nie niszczone.

Nie wiadomo, kto wpadł na pomysł rażenia dżdżownic prądem. Pewne jest, że takie kontrowersyjne działanie może uratować dziesiątki tysięcy ludzi przed chorobą, która wydaje się wyrokiem dla walczących z tym schorzeniem.

ZOBACZ TAKŻE: Naukowcy zaczynają się bać PiS. CBA bierze się za profesorów

Co ciekawe, rażone prądem bezkręgowce po dwóch tygodniach od porażenia całkowicie dochodzą do zdrowia. Odkrycie Polaków zostało już opatentowane.

źródło: innpoland.pl

TE rzeczy o raku musisz wiedzieć!


Naukowcy otworzyli grób Jezusa - tak wygląda [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również