O Cezarym P. głośno było już wielokrotnie. Mężczyzna znany jako „diler gwiazd” zaopatrywał w narkotyki najważniejsze i najpopularniejsze osoby w Polsce. W ciągu swojej działalności miał styczność z ogromną liczbą polskich sław. Teraz jego klienci mogą tego gorzko pożałować.

W badanie sprawy Cezarego P. zaangażowana jest specjalnie wydzielona grupa policjantów, którzy krok po kroku badają działalność dilera. Okazuje się, że mężczyzna miał kontakty z ludźmi z pierwszych stron gazet. Niektórzy zaopatrywał w narkotyki nawet kilkaset razy rocznie.

– Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat. Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków – podaje jeden z policjantów.

Funkcjonariusze nie mają wątpliwości, że niebawem w Polsce wybuchnie ogromny skandal. Dotarli bowiem do notesu Cezarego P., w którym ten skrupulatnie zapisywał nazwiska i kontakty do swoich klientów, a także informacje o tym, kto, ile i za jaką kwotę zamawiał narkotyki. Policjanci są zszokowani tym, jak szerokie kontakty miał diler.

Wskazują, że nie brak tam nazwisk nie tylko ze świata show-biznesu, ale także z samej polityki. Kiedy zapiski zostaną ujawnione, wielkie kariery zostaną w jednym momencie zakończone, a przyszłość klientów dilera będzie pod znakiem zapytania.

źródło: natemat.pl

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości


Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!

...

Zobacz również