Trzebnica: morderstwo w samym centrum miasta. Zadźgał kobietę, potem popełnił samobójstwo

Trzebnica: morderstwo w samym centrum miasta. Zadźgał kobietę, potem popełnił samobójstwo Źródło: Fot. Flickr

Cała Trzebnica opłakuje obecnie śmierć 21-letniej Natalii Zabiegło, młodej mamy, która została w tragicznych okolicznościach zamordowana przez byłego partnera. Do dramatu doszło na jednej z miejskich ulic, jednak nikt nie był w stanie pomóc ofierze.

Zabiegło poznała swego przyszłego oprawcę w 2015 roku. Para szybko zaczęła się spotykać, a po krótkim czasie okazało się, że spodziewają się dziecka. Miłosna sielanka nie trwała niestety długo.

Trzebnica: tragedia w centrum miasta

- Był chorobliwie zazdrosny. Wszczynał awantury i wiele razy groził Natalii. Chciała od niego odejść, ale on nie dawał za wygraną. Do tego nie stronił od alkoholu i narkotyków - opowiedziała w rozmowie z "Faktem" siostra zabitej kobiety. Z czasem groźby wobec młodej kobiety oraz jej rodziny się nasilały. 21-latka bała się o życie swojego dziecka, dlatego też przez długi czas nie prosiła o pomoc.

Szokujące okoliczności zbrodni

Ostatecznie zdecydowała się jednak zawiadomić policję. Niedługo potem mężczyzna wtargnął do domu ofiary z nożem i zaczął jej grozić. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy obecnie twierdzą, że do podobnej interwencji wcale nie doszło. Innego zdania jest jednak rodzina ofiary oraz jej sąsiedzi, będący świadkami zdarzenia. Policjanci ostatecznie spisali mężczyznę i nie wyciągnęli wobec niego innych konsekwencji. Tydzień później doszło niestety do prawdziwej tragedii. 31-letni Dariusz K. zabił byłą partnerkę na jednej z trzebnickich ulic, po czym sam targnął się na swoje życie. Rodzina młodej kobiety twierdzi obecnie, że dramatowi temu zaradzić mogli właśnie policjanci, którzy jakiś czas wcześniej puścili oprawcę wolno. Miejscowa komenda w żaden sposób nie komentuje tych bezpośrednich oskarżeń. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski ZNISZCZONY! To będzie koniec jego kariery?
  2. Oszukał całą Polskę! NAJSŁYNNIEJSZY gwiazdor w historii TVN wykiwał wszystkich
  3. Kontrowersyjna przeszłość największej gwiazdy RMF. Mało kto już o tym pamięta
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News