Trzaskowski zaatakowany na ulicy przez dziennikarza TVP! Wszystko nagrano

Trzaskowski zaatakowany na ulicy przez dziennikarza TVP! Wszystko nagrano

Rafał Trzaskowski został zaatakowany przez dziennikarza TVP na ulicy. To najlepszy dowód na to, że kampania wyborcza potrafi być pełna zaskakujących zwrotów akcji i ostrych wypowiedzi. Pomimo tego, że jeszcze nie osiągnęła apogeum, emocje sięgają zenitu. 

Rafał Trzaskowski jest politykiem Platformy Obywatelskiej i kandydatem na Prezydenta Warszawy. Urodził się 17 stycznia 1972 roku i ukończył Kolegium Europejskie w Natolinie. Od 2009 roku związany jest z Platformą Obywatelską. Co stało się na jednej z głównych ulic Warszawy? O całym zajściu napisał poseł PO Cezary Tomczyk. - Dziennikarz TVP info do Rafała Trzaskowskiego po konferencji prasowej „Nie jest Pan warty rozmowy”. Zapytany o nazwisko- mówi- „Niech Pan sobie wygoogluje”. Ciekawe jaka premia od Prezesa TVP? Za godzinę zobaczycie zmanipulowaną wersje w telewizji zwanej kiedyś publiczna - napisał na Twitterze. Postępowanie dziennikarza jest zastanawiające i od razu pojawiły się spekulacje dotyczące tego, czy ma to związek ze zmianą kadr w TVP za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Kim jest Miłosz Kłeczek?

Miłosz Kłeczek jest redaktorem w telewizji TVP Info, pomiędzy nim a kandydatem na Prezydenta stolicy Rafałem Trzaskowskim wywiązała się sprzeczka, która została nagrana i udostępniona w sieci. Nie jest to pierwszy raz, kiedy dochodzi do utarczek słownych pomiędzy dziennikarzami a politykami. Cała sytuacja jest bulwersująca, ponieważ są to osoby zaufania publicznego. Jako ludzie, którzy w pewien sposób kształtują społeczeństwo, nie powinni ulegać w takim stopniu emocjom. W szczególności takie postępowanie jest niedopuszczalne, kiedy dochodzi do niego na jednej z głównych ulic Warszawy, a świadkami są zwykli ludzie. Takie postępowanie prowadzi do obniżenia się poziomu zaufania do państwa i jego instytucji, co w dłuższej perspektywie prowadzi do obniżenia się jakości życia nas wszystkich. Dyskurs polityczny nie upoważnia nikogo do wzajemnego obrażania się, a także publicznych prowokacji i pomówień.

PRZECZYTAJ: Smutne informacje o Lechu Wałęsie. Śmierć jest już blisko

PRZECZYTAJ: Czy Jerzy Urban nie żyje? - pytają internauci. Odpowiedź jest oczywista.

PRZECZYTAJ: BOHATEROWIE! POLSCY RATOWNICY ZROBILI COŚ NIESAMOWITEGO DLA RANNEGO PSA

Rafał Trzaskowski Wikimedia Commons/ Rafał Trzaskowski fot. wikipedia.org/Senat Rzeczypospolitej Polskiej/Michał Józefaciuk Rafał Trzaskowski fot. wikipedia.org/Senat Rzeczypospolitej Polskiej/Katarzyna Czerwińska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News