Rafał Trzaskowski został zaatakowany przez dziennikarza TVP na ulicy. To najlepszy dowód na to, że kampania wyborcza potrafi być pełna zaskakujących zwrotów akcji i ostrych wypowiedzi. Pomimo tego, że jeszcze nie osiągnęła apogeum, emocje sięgają zenitu. 

Rafał Trzaskowski jest politykiem Platformy Obywatelskiej i kandydatem na Prezydenta Warszawy. Urodził się 17 stycznia 1972 roku i ukończył Kolegium Europejskie w Natolinie. Od 2009 roku związany jest z Platformą Obywatelską.

Co stało się na jednej z głównych ulic Warszawy? O całym zajściu napisał poseł PO Cezary Tomczyk.

– Dziennikarz TVP info do Rafała Trzaskowskiego po konferencji prasowej „Nie jest Pan warty rozmowy”. Zapytany o nazwisko- mówi- „Niech Pan sobie wygoogluje”. Ciekawe jaka premia od Prezesa TVP? Za godzinę zobaczycie zmanipulowaną wersje w telewizji zwanej kiedyś publiczna – napisał na Twitterze.

Postępowanie dziennikarza jest zastanawiające i od razu pojawiły się spekulacje dotyczące tego, czy ma to związek ze zmianą kadr w TVP za rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Kim jest Miłosz Kłeczek?

Miłosz Kłeczek jest redaktorem w telewizji TVP Info, pomiędzy nim a kandydatem na Prezydenta stolicy Rafałem Trzaskowskim wywiązała się sprzeczka, która została nagrana i udostępniona w sieci. Nie jest to pierwszy raz, kiedy dochodzi do utarczek słownych pomiędzy dziennikarzami a politykami.

Cała sytuacja jest bulwersująca, ponieważ są to osoby zaufania publicznego. Jako ludzie, którzy w pewien sposób kształtują społeczeństwo, nie powinni ulegać w takim stopniu emocjom. W szczególności takie postępowanie jest niedopuszczalne, kiedy dochodzi do niego na jednej z głównych ulic Warszawy, a świadkami są zwykli ludzie.

Takie postępowanie prowadzi do obniżenia się poziomu zaufania do państwa i jego instytucji, co w dłuższej perspektywie prowadzi do obniżenia się jakości życia nas wszystkich. Dyskurs polityczny nie upoważnia nikogo do wzajemnego obrażania się, a także publicznych prowokacji i pomówień.

PRZECZYTAJ: Smutne informacje o Lechu Wałęsie. Śmierć jest już blisko

PRZECZYTAJ: Czy Jerzy Urban nie żyje? – pytają internauci. Odpowiedź jest oczywista.

PRZECZYTAJ: BOHATEROWIE! POLSCY RATOWNICY ZROBILI COŚ NIESAMOWITEGO DLA RANNEGO PSA

Rafał Trzaskowski
Wikimedia Commons/
Rafał Trzaskowski
fot. wikipedia.org/Senat Rzeczypospolitej Polskiej/Michał Józefaciuk
Rafał Trzaskowski
fot. wikipedia.org/Senat Rzeczypospolitej Polskiej/Katarzyna Czerwińska

Krakus na prezydenta Warszawy?! Internauci SZYDZĄ z kandydatury Trzaskowskiego [ZDJĘCIA]


Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.