Przyszły kandydat na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski chyba wygrał internety. Jednym swoim postem na Facebooku zmiażdżył wszystkich hejterów. Widać, że można zrobić to z klasą.

W mocnym wpisie na swoim profilu Rafał Trzaskowski zmiażdżył hejterów. Zarzucali mu to, że jest bliskim współpracownikiem Hanny Gonkiewicz-Waltz, i że będzie kontynuował jej politykę oraz chronił jej „machlojki”. Wszyscy jego przeciwnicy próbują go lustrować. Tymczasem kandydat na prezydenta Warszawy sam to zrobił i opisał swoje życie jak i powiązania w poście.

Trzaskowski we wpisie opowiada o tym, że jego dziadkowie służyli w wojsku Napoleona czy cesarza Józefa, co ma dowodzić jego powiązań z obcymi służbami. Jego przodkowie walczyli w powstaniu warszawskim czy prowadzili sławną „Piwnicę pod Baranami”. Jak piszę, sam urodził się na Powiślu i nie był grzecznym chłopcem.

W młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło i bywałem „niegrzeczny”. Uczyłem się dobrze. Kląłem. Słowo „bawidamek” znam tylko od babci – pisze Trzaskowski.

W swoim wpisie nie kryje również poglądów politycznych. Jak możemy się dowiedzieć, w swoich pierwszych wyborach głosował na Lecha Wałęsę, zdarzało mu się także wcześniej strajkować. Jego życie prywatne też nie stało się żadną tajemnicą. Pisze, że ma żonę ze Śląska, a jego dzieci nie są grzeczne.

– Mam żonę Ślązaczkę (o zgrozo!). Teściowa ma niepolskie imię (Gizela) nadane po wojnie przez sąsiadkę Niemkę w Legnicy. 
Moje dzieci są średnio grzeczne. 12-letniej córce nie podoba się ani Kaczyński, ani Putin i czyta satanistyczne książki fantasy. 8-letni syn nie chce chodzić na religię (gówniarz woli pływać).  – opowiada przyszły kandydat na prezydenta.

Czytając jego wypowiedź można stwierdzić, że ma bardzo bogate życie i co więcej, nie kryje się z tym. Dobrze się uczył, ma kochającą rodzinę, zna języki obce i nie należał do grzecznych obywateli. Swoją wypowiedź kończy zdaniem: „Więcej grzechów nie pamiętam i nie obiecuję skruchy.”

Fot. Facebook/Rafał Trzaskowski
Fot. Facebook/Rafał Trzaskowski

 

Źródło: natemat.pl

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

...

Zobacz również