Już wszystko wiadomo. Dziennikarz ujawnił, co Trzaskowski zrobił od razu po wyborach

Już wszystko wiadomo. Dziennikarz ujawnił, co Trzaskowski zrobił od razu po wyborach Źródło: Twitter.com @trzaskowski_

Rafał Trzaskowski stanął do wyścigu o fotel prezydenta Polski z obecnie urzędującym Andrzejem Dudą. Jeden z dziennikarzy zdradził, co kandydat PO zrobił tuż po wyborach, które odbyły się wczoraj, w niedzielę 12 lipca 2020 roku.

Rafał Trzaskowski walczył o urząd prezydenta ze starającym się o reelekcję Andrzejem Dudą. Według wstępnych sondaży, kandydat KO przegrał wyścig o fotel głowy państwa, jednak PKW nie podało jeszcze oficjalnych wyników niedzielnego głosowania. Jeden z dziennikarzy zdradził, co Trzaskowski zrobił tuż po zakończeniu wyborów.

Rafał Trzaskowski kandydował na urząd prezydenta w II turze wyborów

W niedzielę 12 lipca 2020 roku odbyła się II tura wyborów prezydenckich. O urząd głowy państwa walczyli obecnie rządzący Andrzej Duda oraz aktualny prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Obaj kandydaci w ostatnich tygodniach prowadzili wyjątkowo aktywną kampanię wyborczą, a wstępny sondaż exit poll Ipsos, opublikowany w niedzielę ok. godz. 21:00 czyli tuż po zamknięciu lokali wyborczych wskazywał na to, że politycy toczą bardzo wyrównaną walkę. 

Według cząstkowych wyników podanych przez PKW, na prowadzenie w wyścigu o fotel prezydencki wysunął się Andrzej Duda, jednak ostateczne wyniki wyborów podane zostaną najpóźniej w czwartek 14 lipca. Do tego czasu wygrana żadnego z kandydatów nie jest pewna, bowiem wyniki głosowania są bardzo zbliżone.

Ujawniono, co Rafał Trzaskowski zrobił po wyborach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeden z dziennikarzy wyjawił, co kandydat KO na prezydenta kraju zrobił po zakończeniu kampanii wyborczej. Okazuje się, że Rafał Trzaskowski nie ma zamiaru odpoczywać i już powrócił do pracy w stołecznym ratuszu. Prezydent Warszawy pojawił się w poniedziałek rano na swoim stanowisku i wrócił do wypełniania obowiązków włodarza miasta.

Dzisiaj grzeje: 1. Tuż po wyborach Szumowski wydał komunikat do wszystkich Polaków. Chodzi o stan epidemii

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znana aktorka, przegrała walkę z rakiem

- Rafał Trzaskowski wrócił do normalnej pracy w stołecznym ratuszu. Rano prowadził zarząd, a po południu ma spotkanie ws. żłobków. Szybki powrót do pracy. Na razie nie ma w planach spotkania z Andrzejem Dudą, bo i nie ma ponowionego zaproszenia - przekazał na Twitterze dziennikarz RMF FM Mariusz Piekarski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Strzelanina pod nocnym klubem. Nie żyje brat gwiazdy futbolu
  2. Wysłali zdjęcie kolejnego paragonu znad morza, jadło 7 osób. Zaskakujące, ile zapłacili
  3. Kluczowa wiadomość dla milionów Polaków. Zapadła ostateczna decyzja ws. podwyżek cen, nikt nie uniknie jej rezultatu
  4. Tragedia na weselu w Wielkopolsce. Potwierdzono wieści o ponad 70 osobach
  5. Janina Ochojska nie wytrzymała. Padły bardzo mocne słowa po wynikach wyborów
  6. Ogromna wpadka Agaty Dudy. Nagle wyrwała się do mikrofonu, interweniował prezydent

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News