Jeden z najbardziej znanych polskich seryjnych morderców i pedofilów, Mariusz Trynkiewicz w ostatnich dniach wziął ślub. Wiadomość o tym była długo trzymana w tajemnicy. 

Do zawarcia małżeństwa pomiędzy Trynkiewiczem a anonimową jak na razie 37-letnią kobietą odbył się w październiku ubiegłego roku w ośrodku psychiatrii sądowej w Gostyninie. Wybranka seryjnego mordercy ma ponadto 16-letnią córkę i pracuje w dużej korporacji.

 – Wszyscy znamy jego przeszłość, mroczną przeszłość, jednakże to już przeszłość i Trynek jest wulkanem seksu, na kobiety działa jak magnes. Może nie wypada, ale coś czuje, że to nie jego ostatni ślub. Kobiety go pragną – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Trynkiewicza.

Mariusz Trynkiewicz to jeden z najbardziej znanych polskich seryjnych morderców i przestępców seksualny, przez prasę nazwany „szatanem z Piotrkowa”. Pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego, w latach osiemdziesiątych najpierw seksualnie molestował a potem zamordował czterech chłopców, za co został skazany na karę śmierci, zamienioną później na mocy amnestii na 25 lat pozbawienia wolności.

Po odsiedzeniu kary, w 2014 roku sąd na podstawie ustawy o postępowaniu wobec osób stwarzających zagrożenie (tzw. ustawy o bestiach) – uznał Mariusza Trynkiewicza za osobę stwarzającą zagrożenie i nakazał jego izolację w zamkniętym ośrodku w Gostyninie. 31 lipca 2015 roku został skazany na 5,5 roku więzienia za posiadanie dziecięcej pornografii.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również