W ostatnich dniach polskie media zelektryzowała wiadomość o zawarciu związku małżeńskiego seryjnego mordercę i pedofila, Mariusza Trynkiewicza z 37-letnią kobietą. Żona mordercy zdradziła w jednym z wywiadów plany na podróż poślubną – para wybierze się do lasu, w którym Trynkiewicz mordował dzieci. 

Do zawarcia małżeństwa pomiędzy Trynkiewiczem a anonimową jak na razie 37-letnią kobietą doszło w październiku ubiegłego roku w ośrodku psychiatrii sądowej w Gostyninie. Wybranka seryjnego mordercy ma ponadto 16-letnią córkę i pracuje w dużej korporacji.

 Najchętniej krzyczałabym o naszej miłości, gdybym tylko miała dużo pieniędzy i nie bała się, że stracę pracę. Ale muszę być odpowiedzialna, bo przecież utrzymuję siebie, Kasię i Mariusza – powiedziała żona Trynkiewicza w rozmowie z Justyną Kopińską, autorką książki „Polska odwraca oczy”.

Jak dodaje, gdy jej wybranek wyjdzie na wolność to w podróż poślubną udadzą się do lasu w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie Trynkiewicz zakopał zwłoki zamordowanych dzieci, a który – jak przekonuje jego żona – „tak bardzo kocha”.

 – Jedyne, czego teraz pragnę, to byśmy razem zamieszkali. Obecne opinie biegłych są dla Mariusza bardzo korzystne, więc mam dobre przeczucia. Jeśli wreszcie będzie wolny, to pojedziemy w podróż poślubną do tego lasu w Piotrkowie Trybunalskim, który Mariusz tak kocha – zdradziła żona mordercy.

Mariusz Trynkiewicz to jeden z najbardziej znanych polskich seryjnych morderców i przestępców seksualny, przez prasę nazwany „szatanem z Piotrkowa”. Pracował jako nauczyciel wychowania fizycznego, w latach osiemdziesiątych najpierw seksualnie molestował a potem zamordował czterech chłopców, za co został skazany na karę śmierci, zamienioną później na mocy amnestii na 25 lat pozbawienia wolności.

Po odsiedzeniu kary, w 2014 roku sąd na podstawie ustawy o postępowaniu wobec osób stwarzających zagrożenie (tzw. ustawy o bestiach) – uznał Mariusza Trynkiewicza za osobę stwarzającą zagrożenie i nakazał jego izolację w zamkniętym ośrodku w Gostyninie. 31 lipca 2015 roku został skazany na 5,5 roku więzienia za posiadanie dziecięcej pornografii.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh, źródło: „polska odwraca oczy” Justyny Kopińskiej

...

Zobacz również

Zobacz również