Donald Trump cieszy się sporą sympatią wśród zwolenników polskiej prawicy. Początkowo wiele mówiło się o tym, że jest to raczej miłość w jedną stronę. POTUS bezczelnie oszukał bowiem Polaków w kwestii zniesienia wiz. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że Donald Trump coraz bardziej docenia Polskę na arenie międzynarodowej i przedkłada ją nad inne europejskie państwa. 

Wiemy już, że Donald Trump odwiedzi Polskę zanim wybierze się do kraju Angeli Merkel. To jednak nie wszystko. Okazuje się bowiem, że prezydent przekłada nasz kraj także ponad… Wielką Brytanię!

Theresa May była już co prawda gościem Donalda Trumpa w Białym Domu. Okazuje się jednak, że sam prezydent USA wcale się do niej nie wybiera.

Mogłoby się wydawać, że to robienie z igły wideł. Skoro bowiem Trump i May już się wdzieli, to po co mieliby to robić ponownie w tak krótkim odstępie czasu? Taki tok rozumowania faktycznie może wydawać się prawidłowy… Do momentu, w którym poznamy szczegóły zakulisowych rozmów.

Okazuje się, że Trump W OGÓLE nie przyjedzie na Wyspy, a przynajmniej nie zrobi tego „tak długo, jak długo Brytyjczycy nie będą chcieli go widzieć”. Od dłuższego czasu mówiło się bowiem o niechęci Elżbiety II do prezydenta USA, a kilkaset tysięcy Brytyjczyków podpisało się pod petycją o niewpuszczanie go do Wielkiej Brytanii.

Teraz Donald Trump mści się za zachowanie Brytyjczyków. I choć sama Theresa May bardzo chciałaby, aby prezydent odwiedził ją w Londynie, to on nie ma takiego zamiaru. Zamiast Wielkiej Brytanii, POTUS woli wybrać się do Polski

...

Zobacz również