Trump się wścieknie. Media sugerują, że sypia z córką i podają ku temu przesłanki

Trump się wścieknie. Media sugerują, że sypia z córką i podają ku temu przesłanki

Ivanka Trump to córka prezydenta USA, której uroda ewidentnie jest nieprzeciętna. 35-letnia kobieta często występuje u boku ojca i jest pewne, że odegra sporą rolę w tej kadencji. Media wzięły ją na celownik i sugerują, że... może sypiać ze swoim ojcem. Prezydent USA najprawdopodobniej się wścieknie, bo nie ma na to żadnych dowodów, a sugestie są bardzo krzywdzące. 

Amerykańskie media tłumaczą, że relacja Trumpa i jego córki jest "kontrowersyjna". Przypominają wypowiedzi prezydenta z okresu kampanii, w których mówił, że gdyby Ivanka nie była jego córką, to chciałby być jej facetem. Trudno jednak uznać to za powód do oskarżeń, że miliarder z Nowego Jorku sypia z córką...

Media wyciągają jednak również rzekomy konflikt Trumpa z jego żoną Melanią, która ma być zazdrosna o Ivankę i denerwować, że to córka, a nie ona, będzie mieszkać przez pierwszy okres w Białym Domu pełniąc funkcję Pierwszej Damy.

Wirtualna Polska pisze:

- Duże emocje budzą też relacje Trumpa z córką, Ivanką. Od lat nie jest tajemnicą, że jest jego ulubienicą, prawą ręką i faworytką. Ma na ojca ogromny wpływ i jak sugerują media za oceanem, będzie jednym z najważniejszych doradców w Białym Domu. Co ciekawe, pojawiły się także informacje, że Ivanka wprowadzi się do Białego Domu i zajmie u boku ojca miejsce pierwszej damy, przynajmniej do czasu, aż Melania opuści Nowy Jork. O ile to w ogóle nastąpi. Te doniesienia jedynie podsyciły krążące od lat plotki o kontrowersyjnych relacjach Donalda i Ivanki. Media wiele razy wytykały, że ojciec i córka są ze sobą aż nazbyt blisko. Ponoć Ivanka i Melania od lat są skonfliktowane i nie przepadają za sobą, a powodem jest, oczywiście, zazdrość o względy Donalda.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News