trudna zagadka logiczna
brightside.me
Mateusz Sidorek - 12 Maja 2020

Wyjątkowo trudna zagadka dla najbystrzejszych fanów kryminałów. Kto ukradł zegarek?

Ta trudna zagadka logiczna została przygotowana specjalnie dla fanów kryminałów. Przez chwilę każdy z was może poczuć się jak prawdziwy detektyw, rozwiązujący sprawę przestępstwa. Uprzedzamy jednak, że przed wami bardzo trudne zadanie. Znalezienie winowajcy nie będzie łatwe. Ta szajka przestępców wykazała się nie lada sprytem.

Trudna zagadka logiczna związana z kradzieżą zegarka ma zabarwienie kryminalne. Próbując ją rozwiązać, będziecie mogli na moment wejść w buty Sherlocka Holmesa i poczuć się jak prawdziwy detektyw. To od was będzie zależały dalsze losy szajki podejrzanych braci. Jeden z nich ukradł zegarek turyście. Niestety nie będzie łatwo wskazać, który.

Marta Manowska pogrążona w żałobieMarta Manowska pogrążona w żałobie. Przekazała wyjątkowo smutne informacje o śmierci dzieckaCzytaj dalej

Ta trudna zagadka logiczna ma pewien istotny haczyk. Wszyscy bracia są do siebie bardzo podobni. W dodatku jest ich aż 5. Dlatego rysopis przedstawiony przez okradzionego turystę na pierwszy rzut oka nie pomaga w dużym stopniu. Dlatego to idealny moment, aby sprawę przejął utalentowany detektyw czyli ktoś z was. Osoba, która potrafi myśleć analitycznie wreszcie znajdzie rozwiązanie.

Trudna zagadka logiczna z kryminalną fabułą

Trudna zagadka logiczna opublikowana przez serwis Wiemy.to może was zainteresować ze względu na ciekawą narrację. W mieście pojawił się turysta, który został okradziony podczas spaceru. Przestępca zabrał mu drogocenny zegarek i uciekł. Na szczęście poszkodowany zapamiętał jego wygląd. Jak się później okazuje, to wcale nie ułatwia zadania policji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety14-latek wszedł za nauczycielką do szkolnej toalety. Nie mieści się w głowie, co stało się potem, rodziny są załamaneCzytaj dalej

Gdy zapoznamy się już z zeznaniami turysty i spojrzymy na obrazek, który przedstawia szajkę 5 braci podejrzanych o kradzież, zrozumiemy dlaczego ta trudna zagadka logiczna jest wyjątkowa. Według poszkodowanego przestępca z bronią w ręku, który był wąsaty i miał niebieskie spodnie. Problem polega na tym, że opis ten pasuje zarówno do Lou, Lo, La, Lee, jak i Liu - czyli całej piątki.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd przedłużył zakaz o kolejne 30 dni. Duże ograniczenia aż do 12 czerwca

2. Na pogrzebie męża dowiedziała się, że jest w ciąży. Prawdziwe zaskoczenie przeżyła jednak kilka miesięcy później

Ta trudna zagadka logiczna może zostać rozwiązana przez wytrawnego detektywa. Dlatego teraz spójrzcie na obrazek i zastanówcie się, który z braci mógł dokonać kradzieży. W dalszej części akapitu przedstawimy odpowiedź, dlatego wróćcie tutaj, gdy już będziecie chcieli sprawdzić, czy wasze podejrzenia są słuszne... Teraz możemy przedstawić wam odpowiedź. Winny jest Lou. Jego kapelusz posiada posiada zygzakowaty wzorek (zamiast prostych pasków). Pistoletu nie mógł trzymać Lou, ponieważ ma hak zamiast dłoni. Wąsy La skierowane są w dół, a Lee ma zabandażowaną dłoń, przez co nie mógłby ukraść zegarka. Dajcie znać, jak wam poszło.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: Wiemy.to

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze są oburzeni. Wysłali pismo do Ministra Szumowskiego
  2. Wielki skandal na pogrzebie słynnego gwiazdora. Sprawę bada prokuratura
  3. Ministerstwo Zdrowia przekazało pilną wiadomość dla Polaków. Ważna informacja
  4. Dramatyczna sytuacja w jednym województwie. Fatalne dane MZ nie pozostawiają złudzeń
  5. Pieniądze jednak nie dla wszystkich. Ministerstwo podjęło decyzję, wiadomo kto konkretnie dostanie 1000 złotych
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

DodaFani martwią się o Dodę. Chodzi o jej zdrowie, pokazała niepokojące zdjęcieCzytaj dalej

źródło: Wiemy.to

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News