Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm

Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm Źródło: .

Trucizna znajduje się w każdym domu, a Polacy piją ją niemalże każdego dnia. Wydawało się, że o tym napoju wiemy już wszystko, jednak to, jak wpływa na nasz organizm, wciąż wstrząsa.

Trucizna dostarczana do organizmu każdego dnia może spowodować w nim prawdziwe spustoszenie. Nieustanne spożywanie produktów zawierających szkodliwe substancje może w nieodwracalny sposób wprowadzić zmiany niebezpieczne dla zdrowia. Okazuje się, że Polacy pomimo ostrzeżeń lekarzy, każdego dnia sięgają po szkodliwe substancje. 

Trucizna znajduje się w każdym domu i codziennie jest spożywana przez Polaków

Dziś, kiedy na wyciągnięcie ręki mamy tak wiele różnych produktów, nie zastanawiamy się zbyt długo nad tym, jaki wpływ ma na nas jedzenie, które kupujemy. Sklepowe półki uginają się od produktów, które zawierają szkodliwe substancje. Producenci zabezpieczają się przed odpowiedzialnością, umieszczając na etykietach składy, jednak konsumenci niezmiernie rzadko czytają i rozumieją te informacje. 

Wnikliwe zapoznanie się z etykietą produktu może sprawić niemały zawrót głowy. Nagle okaże się, że artykuły spożywcze przepełnione są niebezpiecznym substancjami. Trucizna znajduje się wszędzie, nawet tam, gdzie nie możemy jej się spodziewać. 

W przypadku tego produktu nie ma osoby, która nigdy by go nie spróbowała. Polacy sięgają po ten napój prawie codziennie, doskonale wiedząc, że po brzegi wypełnia go trucizna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ulubiony napój dzieci. Trucizna dostępna dla wszystkich

Cola to napój, który można dostać w każdym sklepie i może ją kupić nawet dziecko. Niewiele osób wie, co dzieje się z ludzkim organizmem po jej spożyciu. Okazuje się, że już po 10 minutach odczuwamy fatalne skutki. 10 łyżeczek cukru znalazło się właśnie w twoim organizmie, co jest ogromną dawką dla naszego organizmu. Dlaczego nie pojawia się odruch wymiotny? Za wszystko odpowiedzialny jest kwas fosforowy. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

2. Wczesne objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne

Już po 20 minutach trzustka zaczyna pracować na zwiększonych obrotach. Po upływie 40 minut odczujesz podwyższone ciśnienie, a twoje źrenice będą rozszerzone. Po godzinie cała trucizna, która znajduje się w organizmie, zaczyna pozbywać cię wapnia, magnezu, cynku, sodu, elektrolitów i wody. Wtedy też spada cukier, co sprawia, że odczuwasz zmęczenie i senność. Wtedy z pomocą przychodzi kolejna butelka coli i cały proces zaczyna się od początku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Z ostatniej chwili. Wielka gwiazda światowego sportu poważnie chora. Media przekazały dramatyczne wieści
  3. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  4. Władze potwierdziły, częściowa kwarantanna wraca w trybie natychmiastowym. Wiadomość najwyższej wagi z sąsiadującego z Polską kraju
  5. Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm
  6. Zaskakujące słowa Łukasza Szumowskiego. Wkrótce Polaków mogą czekać ogromne zmiany

źródło: webniusy 

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News