Polacy masowo piją ją każdego dnia. Jest trucizną, która dewastuje nasz organizm

Polacy masowo piją ją każdego dnia. Jest trucizną, która dewastuje nasz organizm Źródło: .

Trucizna znajduje się w każdym domu, a Polacy piją ją niemalże każdego dnia. Wydawało się, że o tym napoju wiemy już wszystko, jednak to, jak wpływa na nasz organizm, wciąż wstrząsa.

Trucizna dostarczana do organizmu każdego dnia może spowodować w nim prawdziwe spustoszenie. Nieustanne spożywanie produktów zawierających szkodliwe substancje może w nieodwracalny sposób wprowadzić zmiany niebezpieczne dla zdrowia. Okazuje się, że Polacy pomimo ostrzeżeń lekarzy, każdego dnia sięgają po szkodliwe substancje. 

Trucizna znajduje się w każdym domu i codziennie jest spożywana przez Polaków

Dziś, kiedy na wyciągnięcie ręki mamy tak wiele różnych produktów, nie zastanawiamy się zbyt długo nad tym, jaki wpływ ma na nas jedzenie, które kupujemy. Sklepowe półki uginają się od produktów, które zawierają szkodliwe substancje. Producenci zabezpieczają się przed odpowiedzialnością, umieszczając na etykietach składy, jednak konsumenci niezmiernie rzadko czytają i rozumieją te informacje. 

Wnikliwe zapoznanie się z etykietą produktu może sprawić niemały zawrót głowy. Nagle okaże się, że artykuły spożywcze przepełnione są niebezpiecznym substancjami. Trucizna znajduje się wszędzie, nawet tam, gdzie nie możemy jej się spodziewać. 

W przypadku tego produktu nie ma osoby, która nigdy by go nie spróbowała. Polacy sięgają po ten napój prawie codziennie, doskonale wiedząc, że po brzegi wypełnia go trucizna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ulubiony napój dzieci. Trucizna dostępna dla wszystkich

Cola to napój, który można dostać w każdym sklepie i może ją kupić nawet dziecko. Niewiele osób wie, co dzieje się z ludzkim organizmem po jej spożyciu. Okazuje się, że już po 10 minutach odczuwamy fatalne skutki. 10 łyżeczek cukru znalazło się właśnie w twoim organizmie, co jest ogromną dawką dla naszego organizmu. Dlaczego nie pojawia się odruch wymiotny? Za wszystko odpowiedzialny jest kwas fosforowy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok
2. Wszyscy oglądali jego filmy, niestety nie żyje. TVP przekazało najgorsze wiadomości

Już po 20 minutach trzustka zaczyna pracować na zwiększonych obrotach. Po upływie 40 minut odczujesz podwyższone ciśnienie, a twoje źrenice będą rozszerzone. Po godzinie cała trucizna, która znajduje się w organizmie, zaczyna pozbywać cię wapnia, magnezu, cynku, sodu, elektrolitów i wody. Wtedy też spada cukier, co sprawia, że odczuwasz zmęczenie i senność. Wtedy z pomocą przychodzi kolejna butelka coli i cały proces zaczyna się od początku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. 1200 zł dla 63 tys. matek. Po świadczenie mogą zgłaszać się też ojcowie
  3. Bolesny cios dla Dagmary Kaźmierskiej. "Królowa Życia" zapamięta go na zawsze
  4. Tysiące osób obejrzało filmik, na którym kot przechodzi przez wodę. Jego metoda rozkłada na łopatki, płaczemy ze śmiechu
  5. Ogromna tragedia na zachodzie Polski. Młoda kobieta miała w brzuchu dziecko, zginęła w dramatycznych okolicznościach

źródło: webniusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News