Internauci po raz kolejny postanowili wykorzystać fakt, iż niektórzy politycy mają na swoim koncie kilka formacji politycznych. Znaleźli na profilu Przemysława Wiplera (KORWiN) post z 2012 roku i postanowili strollować sympatyków posła. 

Nie jest tajemnicą, że wielu zwolenników partii KORWiN nie darzy sympatią partii Jarosława Kaczyńskiego, z list której Przemysław Wipler dostał się do Sejmu. Politykowi wiele trudu przysporzyło zdobycie ich zaufania. Internauci postanowili wykorzystać ten fakt dla zabawy.

Stworzono fałszywy profil Andrzeja Dudy i pod wpisem z 11 września 2012 roku, w którym Wipler gorąco poleca fanpage obecnego kandydata na prezydenta RP, napisano: „Dziękuję Przemku za udostępnienie”.

Internauci zaczęli rozsyłać sobie wpis, a część nabrała się, że Przemysław Wipler właśnie teraz polecił profil Andrzeja Dudy, który jest rywalem Janusza Korwin-Mikkego w wyborach prezydenckich.

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.