Szok w szpitalu w dużym polskim mieście. Dziecko urodziło dziecko
Mateusz Wysokiński - 20 Grudnia 2018

Szok w szpitalu w dużym polskim mieście. Dziecko urodziło dziecko

Trójmiasto i opinia publiczna tego regionu Polski musiały dzisiaj zmierzyć się z naprawdę szokującą sprawą. Do bardzo nietypowego porodu doszło w jednym z gdańskich szpitali. 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Trójmiasto obudziło się dzisiaj z prawdziwie szokującą informacją. Jedna z uczennic gdańskich szkół przyszła wraz z matką, gdyż skarżyła się na złe samopoczucie. Po wnikliwej analizie lekarzy okazało się, że dziecko jest w zaawansowanej ciąży. Poród odbył się szczęśliwie, jednak opiekunka prawna matki będzie odpowiadać przed prokuraturą.

Trójmiasto w szoku. Dziecko urodziło dziecko

Ciąża w wieku lat 11 jest przypadkiem bardzo rzadkim wśród dziewcząt wchodzących dopiero w wiek dojrzewania. Polskie prawo stanowczo zakazuje stosunków seksualnych z osobami poniżej 15 roku życia. Nie przejmował się tym jednak pedofil, który dokonał przestępstwa i zapłodnił pochodzącą z Ukrainy dziewczynkę. Matka dziecka, która była obecna w trakcie porodu, uparcie twierdziła, że dziewczyna po prostu źle się czuje. Na wieść o ciąży swojej córki miała wyrażać wielkie zdziwienie i zaniepokojenie. Policja bada, czy kobieta była świadoma stanu swojego dziecka i czy nie kryje przestępcy, który mógł dopuścić się tego bestialskiego czynu.

Co grozi przestępcy?

Przepisy prawne są w tej sprawie jasne. Jeśli uda się schwytać ojca urodzonego przez dziecko dziecka, to mężczyzna będzie musiał odpowiadać przez polskim wymiarem sprawiedliwości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
– Przesłuchana została matka dziewczynki, która złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Będzie prowadzone śledztwo w kierunku art. 200 par. 1 Kodeksu karnego, czyli doprowadzenia do obcowania płciowego małoletniej poniżej 15. roku życia – powiedział reporterowi Polsat News Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.Przepis, o którym powiedział przedstawiciel prokuratury, brzmi następująco; - Seksualne wykorzystanie małoletniego (art. 200) § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej, lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. - czytamy w kodeksie karnym. Czy policji uda się dojść do prawdy w sprawie nietypowej ciąży obywatelki Ukrainy? Media nie wykluczają, że czynu mógł się dopuścić ktoś z najbliższego otoczenia dziecka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masz taki kredyt? Rząd cię zniszczy!
  2. To koniec banku BGŻ BNP Paribas jaki znamy. Klienci mocno się zdziwią
  3. Biedronki w panice wycofują te produkty! Możecie się zatruć groźną bakterią
  4. Strasznie przykre. Tyle lat miała Anna Przybylska w dniu śmierci
  5. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News