Znamy tożsamość 11-latki, która urodziła. Aż włos się jeży na głowie
Karol Zaborowski - 21 Grudnia 2018

Znamy tożsamość 11-latki, która urodziła. Aż włos się jeży na głowie

Trójmiasto stało się miejscem niecodziennej sytuacji, która większości osób wprost nie mieści się w głowie. Mowa oczywiście o 11-letniej dziewczynce, która w tamtejszym szpitalu urodziła dziecko. Teraz znana jest już jej tożsamość.

Trójmiasto, jak i cała Polska długo nie otrząśnie się po ostatnich wydarzeniach. Wszystko za sprawą 11-latki, która uskarżała się na dotkliwe bóle brzucha. Gdy w przychodni okazało się, że dziewczynka jest w ciąży, natychmiast została przetransportowana do szpitala, gdzie urodziła. Oczywiście o wszystkim została poinformowana policja, a aktualnie śledztwo prowadzi prokuratura. Matka dziewczynki złożyła już swoje wyjaśnienia, a jej przesłuchanie rzuca zupełnie nowe światło na tę sprawę.

Trójmiasto: znamy tożsamość 11-latki

Zarówno matka, jak i dziewczynka są obywatelkami Ukrainy. Kobieta już od dłuższego czasu przebywa w Polsce, gdzie pracuje, a swoją córkę pozostawiła w ojczyźnie pod opieką rodziny. 11-latka do Polski przyjechała już we wrześniu, jednak do szpitala trafiła dopiero 18 grudnia. Według informacji podanych przez Super Express matka dziewczynki od samego początku wiedziała o ciąży córki. Aktualnie prokuratura bada, czy stosunek z nieletnią miał miejsce w Polsce, czy na Ukrainie. - Z relacji matki wynika, że do tego czynu mogło dojść na Ukrainie, albowiem małoletnia dopiero od września przebywa w Polsce - mówił Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku w rozmowie z wp.pl.

Wujek winny gwałtu na dziewczynce?

Według zeznań kobiety 11-latka zaszła w ciążę przebywając jeszcze w ojczyźnie. Dodatkowo wskazała ewentualnego winowajcę, który miałby się dopuścić tego potwornego czynu. Według nie był to jej opiekun, który jest wujkiem dziewczynki. Jednak, póki dziewczynka nie złoży swoich zeznań, to słowa jej matki nadal pozostają w sferze domysłów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Kluczowym w tym momencie jest potwierdzenie zeznań kobiety, ponieważ, jeżeli faktycznie dziewczynka przybyła do Polski we wrześniu, to sprawa zostanie przekazana ukraińskiej prokuraturze. Wtedy teoria matki o winie wujka dziewczynki staje się bardzo prawdopodobna. - Kobieta ponadto wskazała osobę, która mogła dopuścić się tego czynu. Ale bez przesłuchania pokrzywdzonej są to jeszcze okoliczności niepotwierdzone - kontynuuje Duszyński.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gigantyczne załamanie pogody! Zacznie się dzisiaj w nocy, to będzie fatalne
  2. Niebezpieczny mężczyzna na wolności. Znamy jego rysopis, robi straszne rzeczy kobietom
  3. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Księżna Diana przed śmiercią została potwornie upokorzona. Przykre
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News