Tuż po porodzie trojaczków doszło do tak niespotykanej sytuacji, że zaczęto wszystko filmować. Niezwykłe nagranie trafiło do internetu

Tuż po porodzie trojaczków doszło do tak niespotykanej sytuacji, że zaczęto wszystko filmować. Niezwykłe nagranie trafiło do internetu Źródło: Flickr - sergio santos

Trojaczki zaskoczyły swoich rodziców przychodząc na świat. Nie przewidywali oni, że przyjdzie im wychowywać trójkę maluchów. Nagle doszło do niespotykanej sytuacji, która została uwieczniona.

Trojaczki przyszły na świat bez najmniejszych komplikacji, doprowadzając swoich rodziców do ogromnej radości. Nie byli oni przygotowani na to, że przyjdzie im wychowywać trójkę maluchów. Poród pamiętać będą do końca życia, jednak przyjście na świat trójki dzieci nie jest tego jedynym powodem. Okazuje się, że podczas porodu doszło do wyjątkowego wydarzenia.

O wszystkim z dumą mówią młodzi rodzice oraz lekarze. Część z nich przyznaje, że jeszcze nigdy nie widziała czegoś takiego. Pojawiają się słowa o ogromnym zaskoczeniu, ale i o wzruszających chwilach. Jeżeli sami specjaliści twierdzą, że nie zetknęli się z takim przypadkiem przez wiele lat pracy, to z pewnością możemy mówić o czymś wyjątkowym.

Trojaczki przyszły na świat bez komplikacji

Gdy na świat przychodzą trojaczki, zawsze możemy mówić o wyjątkowym porodzie. Nie inaczej było tym razem. Przeprowadzenie go jest w tym wypadku bardzo skomplikowanym zabiegiem, lecz lekarze stanęli na wysokości zadania. Pierwsze z trójki dzieci opuściło brzuch mamy i nie wzbudziło żadnego zdziwienia, lecz znacznie ciekawiej wyglądała sytuacja drugiej z pociech.

Okazało się, że maluch nie wydostał się z worka owodniowego. Nie sprawiło to żadnego zagrożenia jego życia i nic nie wskazywało na to, by miała mu się stać jakakolwiek krzywda. Taki worek można przekłuć igłą, dzięki czemu dziecko będzie mogło zwyczajnie funkcjonować. Jeszcze większe poruszenie wzbudziło trzecie z dzieci.

Trojaczki zaskoczyły lekarzy

Ostatni z noworodków również znajdował się w worku. Nieoczekiwanie okazało się, że mała dziewczynka spała i nie robiła sobie nic z porodu. Lekarze sami przyznali, że nie mieli serca jej budzić, w związku z czym przez kilka minut przyglądali się noworodkowi. Wiedzieli, że nic mu nie grozi, postanowili więc uwiecznić nietypowy poród.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktorka "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i wielu innych seriali
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rzadko dochodzi do narodzin trojaczków, a jeszcze rzadziej przychodzą one na świat we wspomnianych workach, co wzbudza zazwyczaj wielkie poruszenie. Tym razem aż dwoje z trzech dzieci wyszło z brzucha mamy właśnie w ten sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Dziś Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak świętowaliby 3. rocznicę ślubu. "Mówią o nas stare dusze"
  4. Tomasz Sekielski przeszedł operację. Nagranie ze szpitala trafiło do sieci
  5. Mama Patrycji chciała ukryć weselne koperty. Źle to zaplanowała

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News