Trojaczki wylądowały w więzieniu na długo. Wszyscy popełnili to samo niebezpieczne przestępstwo

Trojaczki wylądowały w więzieniu na długo. Wszyscy popełnili to samo niebezpieczne przestępstwo Źródło: unsplash.com/Matthew Ansley

Trojaczki, czyli trzech niebezpiecznych mężczyzn, trafiło do więzienia na długie lata. Policjanci oraz sędziowie, którzy uczestniczyli w sprawie, byli mocno zdziwieni, bowiem cała trójka odpowiadała za popełnienie tego samego przestępstwa. Nie dano im taryfy ulgowej.

Trojaczki wpadły w prawdziwe tarapaty. Spędzą w więzieniu dobrych kilkanaście lat, a jeden z nich do końca miał nadzieję uniknięcia odpowiedzialności karnej. Policja jednak spisała się na medal i za kraty trafiła cała, winna trójka. Wszyscy odpowiedzą za to samo przewinienie.

Trojaczki otrzymały takie same zarzuty. Skazano ich na kilkanaście lat

Policja z północnego Londynu przez długi czas miała nie lada problem. Ślady biologiczne zabezpieczone na broni skonfiskowanej przy zatrzymaniu gangsterów pasowały do więcej, niż jednego mężczyzny. Bracia, którzy byli zamieszani w przestępstwo, byli ostatnimi z 8 oskarżonych osób. Postawiono im zarzuty nielegalnego posiadania broni. 28-letni Ricky i Ralston Gabriel, zawodowi piłkarze, zostali skazani na 14 lat pozbawienia wolności.

Obu braciom udowodniono posiadanie pistoletu maszynowego Uzi, pistoletu i rewolweru oraz amunicji do wyżej wymienionych broni. W zeszłym roku w tej sprawie skazano 4 mężczyzn, lecz po wznowieniu śledztwa i analizie badań DNA, odkryto, że należy ono do trojaczków. Nie mogło być przypisane tylko jednej osobie, dlatego potrzebowano większej ilości dowodów.

Trzeci z braci miał o wiele więcej przewinień na swoim koncie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Trio próbowało wykorzystać swoje identyczne DNA i wygląd, aby uniknąć konsekwencji swoich działań, ale ciężka praca zespołu śledczego uniemożliwiła im przestępczy proceder - z satysfakcją poinformował media Driss Hayoukane, tymczasowy główny inspektor Scotland Yardu. To jednak nie wszystko. Trojaczki były zamieszane w o wiele poważniejszą sprawę.

Dzisiaj grzeje: 1. W ciągu roku umarł jej mąż i miała operację mózgu, część twarzy ma sparaliżowaną. Druzgocące doniesienia o Annie Marii Wesołowskiej

2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

- Wszyscy trzej byli zaangażowani w porozumienie w sprawie pozyskania i dostarczenia broni niezwykle niebezpiecznemu przestępcy, Aronowi Thomasowi, na jego użytek - powiedział sędzia John Hillen podczas procesu trójki mężczyzn.

Sam Aron Thomas otrzymał wyrok dożywocia za posiadanie broni palnej z zamiarem zagrożenia życia. Mimo, że Ricky i Ralston zostali skazani na 14 lat więzienia, to ich trzeci brat, Reiss, dostał 18 lat również za posiadanie broni oraz przyznanie się do rozprowadzania narkotyków klasy A. Należy do nich kokaina, heroina, LSD, metadon, morfina, opium, słoma makowa, amfetamina i ecstasy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Fakt

Następny artykuł