To wielki triumf TVN nad Kaczyńskim. Prezes Prawa i Sprawiedliwości, ani cała partia nie mogą w to uwierzyć. Prywatna stacja telewizyjna wygrała tę bitwę.

TVN długo czekała na taką decyzje, ale na pewno było warto. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uchyliła decyzję z 11 grudnia poprzedniego roku o nałożeniu kary na stację. To wielki dzień dla TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujący sondaż! Duda ma DWÓCH groźnych rywali

KRRiT chciała nałożyć karę w wysokości 1 mln 479 tys. zł. za relacjonowanie wydarzeń z Sejmu z grudnia 2016 roku. Według rady stacja naruszyła przepisy poprzez propagowanie działań sprzecznych z prawem.

ZOBACZ TAKŻE: Co za chamstwo! Nie uwierzycie gdzie zaparkował sobie wściekły Macierewicz

Spółka TVN SA uznała tę decyzję za bezpodstawną i krzywdzącą i zapowiedziała odwołanie. 3 stycznia odbyło się spotkanie pomiędzy stacją a KRRiT, gdzie miało dojść do wyjaśnienia sytuacji i porozumienia.

Triumf TVN nad Kaczyńskim

Stacja telewizyjna zwyciężyła i KRRiT ugięła się pod naporem jej argumentów. W związku z tym uchylono wcześniejszą decyzję, a kara została cofnięta. Teraz TVN świętuje zwycięstwo.

Prezes Jarosław Kaczyński na pewno nie będzie zadowolony z tej decyzji. Od dawna wiadomo, że TVN nie jest przychylny jemu ani jego partii. Tym razem to oni wygrali bitwę.

Źródło: onet.pl

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]

...

Zobacz również