Prosty trik może uratować ci życie. Dotyczy problemu, który może uderzyć w każdego

Prosty trik może uratować ci życie. Dotyczy problemu, który może uderzyć w każdego Źródło: youtube/ cobramedic1

Ten prosty trik może uratować życie Tobie i twoim bliskim. Mowa o problemie, który niestety może dotknąć każdego, warto sprawdzić.

Trik, który obiega wszystkie media społecznościowe, jest jednym z wartościowszych, jakie kiedykolwiek pojawiły się w sieci. Nie ułatwia wprawdzie gotowania czy sprzątania, ale może ocalić życie. Koniecznie przeczytaj dalej i pokaż ten trik swoim bliskim. 

Prosty trik, który może uratować Ci życie 

W serwisie YouTube, twórca kanału "cobramedic1" postanowił podzielić się z internautami prostym, ale niezwykle wartościowym trikiem. Mężczyzna, którego widać na nagraniu, jest z zawodu strażakiem, dlatego rzetelność jego rady nie ulega żadnej wątpliwości. Pokazał bowiem, jak poradzić sobie w sytuacji, gdy będąc sami w domu, zaczniemy się dławić.

Choć większość z Was zapewne nigdy nie znalazła się w podobnej sytuacji, raczej nietrudno sobie wyobrazić, że są to chwile pełne grozy, w których ciężko zachować zdrowy rozsądek i przede wszystkim spokój. Wówczas liczy się każda minuta, której nie powinniśmy tracić na panikowanie tym bardziej, jeśli nie udało nam się zawiadomić pomocy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeff Rehmen pokazał zatem, jak samodzielnie pomóc sobie w chwili zadławienia. Dokładnie zademonstrował, że będąc w podobnej sytuacji powinniśmy przyjąć pozycję na czworaka i z całą siłą, jednocześnie wyciągając ręce przed siebie, rzucić się na brzuch. Zadziała to w podobny sposób, jak uciskanie podbrzusza. Ten trik może uratować życie każdemu, jednak należy pamiętać, że nie mogą stosować go kobiety w ciąży. Wówczas wystąpi realne zagrożenie zdrowia, a nawet życia dla dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Ponadto, nawet jeżeli trik okaże się skuteczny, warto mimo to zadzwonić na pogotowie lub udać się do lekarza, by specjaliści mogli ocenić, czy jesteśmy już w pełni bezpieczni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News