Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie ani herbacie. Można je wykorzystać w fenomenalny sposób, efekt widoczny od razu

Przenigdy nie wyrzucaj fusów po kawie ani herbacie. Można je wykorzystać w fenomenalny sposób, efekt widoczny od razu Źródło: Pxfuel

Trik, o którym nie wie wciąż naprawdę wiele osób, może przynieść ogromne korzyści. Miłośnicy ekologicznych rozwiązań przekonują, że nie powinno się wyrzucać fusów z kawy. Użycie ich w celach zdrowotno-kosmetycznych okazuje się bowiem doskonałym i przede wszystkim bardzo skutecznym pomysłem.

Trik z użyciem fusów z grubo mielonej kawy może znacznie pomóc twoim włosom. Eksperci radzą, aby nie wyrzucać resztek po napoju, które na ogół mogą wydawać się całkowicie bezużyteczne. Zamiast tego można wykorzystać je do przygotowania zaskakującego peelingu.

Trik z fusami od kawy przyniesie świetne i szybkie efekty

Warto zaznaczyć, że ten domowej roboty kosmetyk jest polecany przede wszystkim osobom z ciemnymi włosami. W przypadku blondynów i blondynek ich pasma mogą bowiem nieco pociemnieć i trzeba być na to przygotowanym. Przepis na peeling okazuje się banalnie prosty - do dwóch łyżek szamponu dodajemy ok. 3 łyżeczek fusów. Następnie mieszamy je ze sobą, po czym myjemy nimi głowę. Włosy spłukujemy ciepłą wodą i sprawdzamy, czy mieszanina została z nich usunięta w całości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W jakim celu powinno się stosować podobne zabiegi? Choć niewiele osób o tym wie, tego rodzaju peeling może doskonale wpłynąć przede wszystkim na skórę głowy. Osoba, która zastosuje kosmetyk, pozbędzie się złuszczonego naskórka, przy okazji poprawiając także krążenie. Poza tym zabieg może pomóc osobom zmagającym się z łupieżem.

Długa lista zalet stosowania peelingu

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina wyrzucona z samolotu. Pasażerowie skarżyli się na ich zapach, linie lotnicze dostały pozew
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Co ważne, peeling wzmocni także same włosy, ograniczając ich wypadanie. Może też stymulować ich wzrost. Jak więc widać, ekologiczne podejście w postaci takich zabiegów może przynieść szereg korzyści, których nie dają często nawet renomowane, drogie kosmetyki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. osmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite
  4. Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje
  5. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

Źródło: Wirtualna Polska Kobieta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News