Koszmarna relacja z ataku we Francji. Krwawy horror na naszych oczach

Koszmarna relacja z ataku we Francji. Krwawy horror na naszych oczach

Właśnie trwa zamach terrorystyczny w jednym z francuskich supermarketów w Trèbes. Dwóch mężczyzn z państwa islamskiego w tym momencie dokonuje prawdziwej rzezi. Relacja tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Dwóch muzułmanów otworzyło ogień do policji i zaczęło uciekać w stronę pobliskiego supermarketu. Zabarykadowali się w nim, a z obecnych tam osób zrobili zakładników. Policja nie radzi sobie z terrorystami i pomimo tego, że odpowiedziała ogniem, sytuacja uwięzionych w supermarkecie jest dramatyczna.

Zamach w Trèbes: koszmar we francuskim supermarkecie

Jak poinformowała francuska agencja informacyjna AFP do ataku przyznało się państwo islamskie. Zakładnicy przeżywają prawdziwy koszmar, bo napastnicy, którzy wykrzykują "Allah Akbar" chodzą po supermarkecie i losowo strzelają do osób nie patrząc na to, czy jest to kobieta, czy dziecko. Wiadomo, że muzułmanie postrzelili już cztery osoby, dwie z nich są w stanie krytycznym, ale policji do tej pory nie udało się ich uwolnić. Pozostałe dwie osoby nie żyją. Uwięzieni w środku ludzie są przerażeni. Wokół wszędzie jest pełno krwi poranionych przez muzułmanów osób. Prawdopodobnie liczba ofiar się zwiększy, ponieważ francuskiej policji nie udało się obezwładnić zamachowców. Trwa akcja policyjna, w którą angażuje się teraz coraz więcej jednostek.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamach na supermarket! Strzelają jak opętani, policja bezradna
  2. Nie żyje mistrz. Drugiego jak on już nie będzie
  3. Ujawniamy! Policja przygotowuje zasadzkę na Czarny Piątek
Następny artykuł