Transparent sympatyków Legii o powstaniu to nic. NAZISTOWSKA prowokacja kibiców

Transparent sympatyków Legii o powstaniu to nic. NAZISTOWSKA prowokacja kibiców

Kontrowersyjne akcje kibiców światowych klubów piłkarskich bardzo często szokują opinię publiczną. Tym razem jednak wielu internautów otwarcie twierdzi, że granice dobrego smaku naprawdę zostały znacząco przekroczone. Sympatycy jednej z drużyn zostali bowiem oskarżeni o... nazistowską prowokację. 

Złe relacje pomiędzy kibicami Borussii Dortmund i Schalke 04 Gelsenkirchen nie są tajemnicą. Nikt nie spodziewał się jednak, że sympatycy popularnego BVB posuną się w tym konflikcie aż tak daleko.

Szokująca akcja kibiców

Fani Borussii umieścili na wyprodukowanych przez siebie naklejkach wizerunek Anny Frank. Jest to 16-letnia ofiara holocaustu, którą zamordowano w obozie koncentracyjnym Bergen - Belsen. Istota prowokacji polegała na "ubraniu" dziewczyny w meczowy trikot Schalke 04 Gelsenkirchen. Światowa opinia publiczna jest obecnie oburzona pomysłem kibiców BVB. Tysiące osób oczekują więc oficjalnego komentarza klubu oraz przeprosin. Nie wiadomo wciąż, w jaki sposób zostanie ukarany klub sympatyków drużyny, jednak bez wątpienia wkrótce sprawą zajmą się upoważnione do tego organy. Fot. Twitter
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News