Koszmarny wypadek polityka PiS! Cała partia zdruzgotana

Koszmarny wypadek polityka PiS! Cała partia zdruzgotana Źródło:

Naprawdę szokujące i niepokojące informacje obiegły właśnie polskie media. Polityk Prawa i Sprawiedliwości miał tragiczny wypadek, kiedy pod wpływem alkoholu prowadził swój samochód. Jak już oficjalnie wiadomo, grożą mu za to liczne konsekwencje. Media są bezlitosne, cała partia jest zdruzgotana.

Pijany Artur K., który na co dzień pełnił funkcję radnego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, próbował wyprzedzić tira. Stracił jednak panowanie nad pojazdem, jego samochód wpadł do rowu i całkowicie się rozbił. Na miejscu natychmiast pojawiły się policja oraz pogotowie ratunkowe. K. w swej karierze politycznej pełnił do tej pory wiele funkcji, chociaż ma jedynie 33 lata. Zasiadał on w puławskiej radzie miasta, był prezesem stowarzyszenia "Przeszłość-Przyszłości" oraz szefował w biurze poselskim Krzysztofa Szulowskiego. ZOBACZ TAKŻE: Zaczęło się! Jest pierwsza dymisja w rządzie PiS

Cała partia zdruzgotana

- Jestem zszokowany tym, co się stało. Podjąłem już decyzję o zakończeniu współpracy z nim w ramach działalności biura. Złożę również wniosek o usunięcie go ze struktur Prawa i Sprawiedliwości. Bardzo mi przykro i po ludzku jest mi go żal, bo Artur był operatywny i miał już wiele zasług, stał na progu kariery politycznej. Niestety sam wyrządził sobie krzywdę - stwierdził sam Szulowski w rozmowie z mediami na temat swego pracownika, który w momencie wypadku miał we krwi aż 1,6 promila alkoholu. - To z pewnością bardzo aktywny i konsekwentny człowiek, który dał się poznać z pozytywnej strony, także w ramach działalności w stowarzyszeniu, jakie z nim współtworzyłem - powiedział za to na temat K. Ignacy Czeżyk, były poseł z ramienia PiS. Jednocześnie wiadomo już, że odpowiedzialny za wypadek polityk stracić może prawo do wykonywania mandatu radnego. Grozi mu także kara dwóch lat pozbawienia wolności. Sprawą zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, którzy mają wyjaśnić wszystkie szczegóły kontrowersyjnego zajścia. Całe Prawo i Sprawiedliwość jest obecnie zdruzgotane. Dla bazującej na chrześcijańskich wartościach partii to bowiem wizerunkowy strzał w stopę. Media wciąż czekają więc na komentarz Jarosława Kaczyńskiego w szokującej sprawie. ZOBACZ TAKŻE: Patrzysz na sądy, a PiS wprowadza drakońskie podwyżki. Ponad 3-krotnie drożej!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News