Każde odejście znanej osoby wywołuje ból jej fanów, szczególnie jeśli dochodzi do niego w wyniku tragicznych wydarzeń. Niestety dotknęło to kolejną gwiazdę showbiznesu. Śmierć poniósł niezwykle popularny piosenkarz.

Dzisiejszy dzień na długo pozostanie w pamięci wielbicieli muzyki country. W wyniku rozbicia się helikoptera, którym podróżował, zginął współtwórca duetu Montgomery Gentry, Troy Gentry. Do zdarzenia doszło około godziny 13 w Medford w amerykańskim stanie New Jersey. Gentry zmierzał na wieczorny koncert, który miał odbyć się na miejscowym lotnisku.

Helikopter z muzykiem na pokładzie rozbił się na polu obok lotniska. Pilot maszyny zginął na miejscu. Gentry przeżył uderzenie, lecz zmarł w drodze do szpitala, wokalista miał pięćdziesiąt lat. Pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Informację potwierdza oficjalna strona zespołu, która wydała w tej sprawie oświadczenie.

– Z wielkim smutkiem potwierdzamy, że jeden z członków popularnego duetu country, Montgomery Gentry, Troy Gentry, zginął tragicznie podczas wypadku helikoptera, do którego doszło dziś około godziny 13 w Medford w New Jersey. Miał wystąpić wieczorem na lotnisku w Medford. Troy Gentry miał 50 lat. Szczegóły katastrofy nie są znane – czytamy na fanpage’u.

źródła: dailymail.co.uk

...

Zobacz również

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach

Zobacz również