Miała być legendą i stać się gwiazdą światowego formatu. Już jako nastolatka robiła to, o czym marzą miliony. Zarabiała dzięki swojemu wyglądowi. Niestety, wszystkich zaskoczyła jej niespodziewana śmierć.

14-letnia Włada Dziuba była rosyjską modelką, która podbijała swoją urodą wszelkie wybiegi. Dziewczyna z dnia na dzień zyskiwała coraz więcej sławy. 3 miesiące temu wyjechała do Chin, gdzie na wybiegach miała promować kolejne kreacje.

Niestety, ostatnie show dziewczyny skończyło się tragicznie. Włada nie była w stanie wyjść na wybieg po 13 godzinach pracy. Ostatnia prezentacja odbyła się bez niej. 14-latka osunęła się bowiem na ziemię. Trafiła do szpitala, gdzie wyszło na jaw, że jest z nią bardzo źle.

Niewolnicza praca

W szpitalu lekarze zdiagnozowali, że Włada jest skrajnie wyczerpana i ma zapalenie opon mózgowych. Jak się okazało, to efekt niewolniczej pracy, jaką wykonywała. Choć w kontrakcie miała napisane, że nie będzie występować więcej, niż 3 godziny w tygodniu, wykorzystywano ją na każdym kroku. Jej matka, która nie mogła z nią pojechać, mówi, że dziewczyna dzwoniła do niej codziennie zapłakana.

 – Mówiła: mamo, jestem tak bardzo zmęczona. Tak bardzo chcę spać – mówi jej matka.

źródło: instagram.com
źródło: instagram.com
źródło: instagram.com
źródło: instagram.com
źródło: instagram.com
źródło: instagram.com
źródło: instagram.com

źródło: o2.pl

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości


Niesamowite zdjęcia kosmosu [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również