Tragiczna informacja z zachodu Polski. Lokalna społeczność w żałobie, dziś rano wybuchł pożar

Tragiczna informacja z zachodu Polski. Lokalna społeczność w żałobie, dziś rano wybuchł pożar Źródło: Google maps

Pożar po raz kolejny przeraził mieszkańców. Są oni tym bardziej zaniepokojeni, że to nie pierwszy w ostatnich dniach tego typu przypadek w ich mieście.

Pożar wybuchł w czwartek rano, około godziny 7:00. Zapalił się garaż stojący przy ulicy Sypniewo na obrzeżach Poznania. Ogień zauważył jeden z sąsiadów. Mężczyzna momentalnie wezwał służby. Na miejsce przybyło sześć jednostek straży pożarnej.

Pożar na Sypniewie to kolejny taki przypadek w Poznaniu. Są ofiary

Poznańscy strażacy uporali się z żywiołem bardzo szybko. W trakcie akcji zorientowano się, że w środku garażu przebywa jedna osoba. Niestety, nie udało się jej uratować. Po ugaszeniu pożaru strażacy weszli do budynku, a tam znaleźli zwłoki mężczyzny.

Jak informuje Radio Poznań, ofiarą pożaru był bezdomny. Niewykluczone, że nocował w garażu, a ten, po zapaleniu, zamienił się w śmiertelną pułapkę. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną wybuchu ognia. Policja, która już zajmuje się sprawą, nie udziela żadnych szczegółowych informacji na temat ustaleń. 

Intrygujące, że nie jest to pierwszy podobny przypadek w ostatnim czasie. Zwęglone zwłoki mężczyzny zostały znalezione w nocy z piątku na sobotę obok targowiska przy ulicy Dolna Wilda. Ciało znajdowało się w przyczepie campingowej. W okolicy także przebywali bezdomni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kilka dni temu pięć jednostek poznańskiej straży pożarnej walczyło z pożarem pustostanu przy ulicy Górniczej. Tym razem, na szczęście, nikt nie ucierpiał. W tym przypadku spekuluje się, że pożar mogli wywołać bezdomni.

W ostatnich dniach najgłośniej było o pożarze w Więckowicach, w gminie Dopiewo pod Poznaniem. Około godziny 15:00 zapaliła się miejscowa świniarnia. W ugaszaniu pożaru chlewni, budynku o powierzchni dwóch tysięcy metrów kwadratowych, brało udział aż piętnaście jednostek straży pożarnej. Akcja trwała około trzech godzin. W środku chlewni było w momencie wybuchu pożaru blisko 2 tysiące prosiaków. Wszystkie spłonęły. Przyczyna wybuchu ognia nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: Nasze Miasto, Radio Poznań

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News