Tragiczny wypadek w Warszawie. Nie żyje 10-letnie dziecko

Tragiczny wypadek w Warszawie. Nie żyje 10-letnie dziecko Źródło: wikipedia/warszawska_róg_szerokiej_w_tomaszowie_mazowieckim/

Tragedia, jaka rozegrała się w Warszawie, wstrząsnęła wszystkimi, a przede wszystkim mieszkańcami tamtejszej okolicy. 10-letni chłopiec miał przed sobą całe życie, jednak musiał się z nim pożegnać i to w zupełnie nieoczekiwany sposób. Od teraz to miejsce będzie kojarzone tylko z tym wydarzeniem.

Tragedia w stolicy naszego kraju ponownie wstrząsnęła wszystkimi. Ciężko jest sobie wyobrazić, przez co przechodzą teraz rodzice małego chłopca. 10-latek zginął w miejscu, które od zawsze uchodziło za bezpieczne. Pobliscy mieszkańcy przez długie lata nie zapomną tego, co wydarzyło się tuż pod ich drzwiami. 

Kolejna tragedia w Warszawie 

W minioną sobotę w jednej z kamienic na Starym Mieście doszło do straszliwego zdarzenia. 10-letni chłopiec stracił życie na klatce schodowej. Jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną zgonu chłopca, jednak wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek.

Na miejsce niezwłocznie przybyła policja oraz pogotowie. Ratownicy podjęli próbę ratowania życia chłopca, jednak na nic się ona zdała. 10-latek zginął na miejscu. 

Ciężko jest sobie wyobrazić, co przeżywają rodzice zmarłego, a także mieszkańcy, przed których drzwiami doszło do wypadku. Miejsce, w którym zginął mały chłopiec, będzie zapewne przez wiele lat wywoływało w nich nostalgię i smutek. Klatka schodowa zazwyczaj nie kojarzy się z niebezpiecznym miejscem, w którym bez udziału osób trzecich może dojść do śmierci. Tym razem jednak doszło do tam do przerażającej tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prokuratura bada sprawę chłopca

Ze wstępnych ustaleń prokuratury, która niezwłocznie zajęła się całą sprawą, wynika, że chłopiec na chwilę przed śmiercią samotnie przebywał na klatce schodowej. Według podawanych informacji, 10-latek pochylił się nad barierką i nagle stracił równowagę, przez co wypadł.

Specjaliści wciąż badają okoliczności zdarzenia, jednak są już w stanie powiedzieć, że najprawdopodobniej doszło do niefortunnego, tragicznego w skutkach wypadku. Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego chłopiec samotnie przebywał wówczas na klatce schodowej i czy wobec tego jego rodzice usłyszą zarzuty. Nie wykluczone również, że w przypadku tak jasnej sprawy, śledztwo szybko zostanie umorzone. Być może kolejne informacje pojawią się już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News