Okropna tragedia. Samobójstwo rozbiło życie rodziny Wiśniewskich

Okropna tragedia. Samobójstwo rozbiło życie rodziny Wiśniewskich

Michał Wiśniewski jest jedną z największych gwiazd polskiego przemysłu rozrywkowego. Mało kto wie jednak o jego trudnej i mrocznej przeszłości. W młodym wieku muzyka dotknęła wielka tragedia, gdyż jego ojciec popełnił samobójstwo.

Jeden z założycieli formacji Ich Troje przyszedł na świat 9 września 1972 roku w Łodzi. Od samego początku nie miał łatwego życia. Gdy miał trzy lata, jego rodzice rozwiedli się, po czym zamieszkał z ojcem. Wychowany w rodzinie alkoholików Michał przebywał nawet w domu dziecka i rodzinach zastępczych. Szczególnie trudne były jego relacje z matką, która alkohol odstawiła dopiero 14 lat temu, czyli w okresie największej sławy wokalisty. O tym, jak doszło do tej decyzji i jak układają się jej relacje z synem opowiedziała w programie "Oczami matki". - Co z nią zrobić? Albo zabić, albo na terapię wysłać. Ja wtedy piłam. Przeprowadził ze mną rozmowę. Ja mu wszystko obiecałam, żeby tylko było dobrze [...] Nie piję już 14 lat. Jestem z siebie bardzo dumna i nawet mi to ciężko nie przychodziło, chociaż miałam styczność z alkoholem, bo u Michała zawsze tego było dużo jak goście przychodzili, ale wiedziałam, że nie wolno. Wiedziałam, że jak to zrobię, to z Michałem pożegnam się - mówiła Wiśniewska.

Michał Wiśniewski wcześnie stracił ojca

Po rozwodzie rodziców Wiśniewski zamieszkał z ojcem, który, gdy przyszły gwiazdor miał zaledwie 14 lat, popełnił samobójstwo. Tata piosenkarz, który także borykał się z problemem alkoholowym, podciął sobie żyły. Co ciekawe Michał Wiśniewski nie ocenia go bardzo negatywnie. Nie ma też do niego żalu. Swój punkt widzenia przedstawił w programie "Bagaż osobisty" Andrzeja Sołtysika. - Mój tata był zaje*istym facetem, tylko spie*dolił sytuację. Poddał się, chciał zwrócić na siebie uwagę i jakoś mu ku*wa nie wyszło to wszystko. Podciął sobie żyły i okazało się, że nikogo w pobliżu nie było. Ja wróciłem do niego w swoje urodziny, mógł tego nie wytrzymać. Pojawiłem się u niego, twierdząc, że chcę u niego zamieszkać. Nie miałem na nic wpływu, szczególnie na swojego ojca - powiedział.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maciej Stuhr wykorzystany przez oszustów! Zdradził ich jeden szczegół
  2. Gwiazdor oszalał! Chciał ZABIĆ Artura Szpilkę
  3. PiS bierze się za dane internautów. Nic się nie ukryje
źródło: natemat.pl/wp.pl Następny artykuł