Tragedia w Kościele. Nie żyje 16 osób

Tragedia w Kościele. Nie żyje 16 osób

Ogromna tragedia w Kościele. Straszna śmierć 16 osób. W internecie pojawiły się bulwersujące komentarze.

W momencie tego tragicznego wydarzenia w Kościele przebywało 140 wiernych. 14 osób zmarło na miejscu, dwie kolejne nie przeżyły w związku z poważnymi obrażeniami.

Rwanda to niebezpieczny kraj

O co chodzi? O niezwykle niebezpieczne warunki pogodowe panujące w Rwandzie. To wskutek uderzenia pioruna śmierć poniosło tyle osób. W Rwandzie śmiercionośne pioruny są częstym zjawiskiem. Wyładowania atmosferyczne zabijają tam rocznie kilkadziesiąt osób. Pioruny są również zmorą dla zwierząt hodowlanych, które masowo giną rażone nimi. Za zjawisko odpowiedzialny jest górzysty teren, którym charakteryzuje się ten kraj.

Tragedia w Kościele

Grom uderzył w Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Rwandzie. Na chwilę obecną jest 16 ofiar śmiertelnych, a trzy inne są w stanie krytycznym i walczą o życie. Jak informują jednak medycy ich stan zdrowia ulega poprawie. W związku z tą tragedią w polskim internecie pojawiła się lawina bulwersujących, wręcz ohydnych komentarzy. Internauci tym razem zawiedli.

Szokujące komentarze internautów

- Bóg jest miłością nieskończoną. Kocha wszystkich, chroni, opiekuje się nimi pod warunkiem, że o nim śpiewasz piosenki i do jego puszki wrzucasz pieniążki. Jeśli nie to nie ma litości i zamorduje cię z zimną krwią, a jego wyznawcy powiedzą chwała Panu! - zaszokował internauta. - No cóż, bóg wyraził swoje zdanie o protestanckich sektach Adwentystów - wtórował inny. - I co? Wasz pan buk na to pozwolił? Macie bardzo krwawego pastucha. Nie da się go przekupić perkalem i paciorkami. Klepanymi na kolanach także - drwił kolejny. Pojawił się jednak i głos oburzenia na te szokujące komentarze - Co wy tu wypisujecie... Wierzyć się nie chce, że jesteście ludźmi z rozumem... Nie życz drugiemu co tobie niemiłe - oburzyła się internautka. tragedia w Kościele Fot. Twitter.com/ AFP news agency Proponowane linki: 1. Kościół podał nową LISTĘ GRZECHÓW. Polacy nie mogą w to uwierzyć 2. Nie żyje ikona Kościoła. Katolicy w ciężkiej żałobie 3. Sekielski ujawnia coś, co rozsadzi Kościół w Polsce Źródło: Onet.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu