Tragedia. Okropne informacje o Jarosławie Kaczyńskim

Tragedia. Okropne informacje o Jarosławie Kaczyńskim

Jarosław Kaczyński przeżywa prawdziwe męki. Jego cierpienie objawia się zarówno w zgiętej posturze, jak i w smutnym wyrazie twarzy. Nowe zdjęcia prezesa, które właśnie teraz ujrzały światło dzienne, wstrząsnęły całym internetem.

Istnieje bardzo mała szansa, że Jarosław Kaczyński wróci w najbliższym czasie do polityki. W roli jego nieformalnego zastępcy występuje Mateusz Morawiecki. To on, nawet gdy prezes PiS jest na sali, przemawia przed członkami partii. Niedawno motywował ich do ciężkiej pracy podczas kampanii przed wyborami samorządowymi, a także wychwalał ostatnie osiągnięcia Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław jest zbyt słaby, żeby występować publicznie. Wymizerniał na całym ciele, bardzo schudł, jest blady i wyraźnie cierpi. Kolejne zdjęcia tylko pogłębiają nasze obawy o jego zły stan.

Jarosław Kaczyński wygląda strasznie. Codzienne rehabilitacje, kilka godzin badań...

Na zdjęciach widać, jak Jarosław Kaczyński wysiada z samochodu podparty kulą. Wyraźnie nie może ustać na nogach o własnych siłach. Pomagają mu ochroniarze, nie spuszczając nawet na chwilę z oka. Przede wszystkim jednak strój prezesa zaskakuje. Ubrany w pidżamę, wyraźnie nie ma wystarczająco sił i ochoty na zakładanie eleganckich ubrań. Nawet, gdy wie, że stale podążają za nim fotoreporterzy. Koszulkę od pidżamy próbował ukryć pod kamizelką, jednak nawet tę założył źle, bo na lewą stronę - wyraźnie z roztargnienia.
Obecnie Jarosław Kaczyński codziennie uczestniczy w rehabilitacjach, poddawany jest także wielogodzinnym badaniom. Wszystkie te działania mają przygotować go do normalnego funkcjonowania, jednak do wiadomości publicznej dotarła informacja, że czeka go jeszcze jedna ciężka operacja. Uciążliwy ból kolana nie przeszkadza mu jedynie w działaniach politycznych, ale także w życiu prywatnym. W najbliższym czasie ma się odbyć ślub jego bratanicy, Marty Kaczyńskiej. Nieszczęśliwy wuj niestety nie będzie mógł z nią zatańczyć na tej uroczystości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ojciec Dudy szokuje! O tym mówi już cała Polska
  2. Chcesz wyjechać z Polski? Rząd PiS: Będziesz musiał za to zapłacić!
  3. "Tadeusz Rydzyk władcą całej Polski!" Burza w sieci
  4. Mały ptak wylądował na jej ręce. Po chwili zrozumiała, dlaczego nie ucieka
Jarosław Kaczyński Jarosław Kaczyński screen youtube.com/Wiadomości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News