Dolny Śląsk: wiadomości z ostatniej chwili. Wielka tragedia rozegrała się w Ołdrzychowicach Kłodzkich. Kierowca chciał uniknąć śmierci, więc wjechał w idące po chodniku dzieci.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna chcąc uchronić się przed czołowym zderzeniem z innym pojazdem, wjechał na chodnik po którym poruszali się dwaj chłopcy – 10 i 14-letni.

Dolny Śląsk: tragedia na chodniku

Z informacji podanych przez radio RMF FM wynika, że 35-letni kierowca, który rozpoczął manewr wyprzedzania, w ostatniej chwili zauważył zbliżający się z naprzeciwka samochód. By uniknąć czołowego zderzenia zjechał na chodnik.

Chłopcy zostali pilnie przewiezieni do szpitala. Ich stan jest ciężki, ale nic nie zagraża ich życiu. 35-latek został zatrzymany przez policję i odprowadzony do aresztu. Już niedługo usłyszy zarzuty spowodowania kolizji i uszczerbku na zdrowiu dwóch chłopców. Jego kara będzie uzależniona od tego, jaki będzie stan zdrowia 10 i 14-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany, polski dziennikarz zapadł na śmiertelną chorobę. Potrzebuje pomocy
  2. Pijemy to codziennie. WHO bije na alarm: „To trucizna!”
  3. Znany, polski muzyk w szpitalu! Trasa koncertowa odwołana

Czy oznakowanie polskich dróg zapewnia wystarczające bezpieczeństwo?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?


8 najdziwniejszych relikwii, które przyprawią cię o zawrót głowy

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/