Tragedia gwiazdora TVP. Prowadził program na żywo, gdy poinformowano o śmierci jego teścia

Tragedia gwiazdora TVP. Prowadził program na żywo, gdy poinformowano o śmierci jego teścia

Jeden z lepiej znanych i powszechnie szanowanych dziennikarzy TVP, prowadząc program na żywo, dowiedział się o śmierci bardzo bliskiej mu osoby. Teść Macieja Kurzajewskiego odszedł po długiej chorobie, dziennikarz jednak z pełnym profesjonalizmem wykonywał swoją pracę.

Maciej Kurzajewski i Paulina Szmaszcz-Kurzjewska małżeństwem są już od 22 lat. Razem przeszli przez wiele. Przeżyli wzloty i upadki i nigdy nie myśleli o zakończeniu związku. Oboje są przykładem związku niemal doskonałego. Łączy ich niezwykle silna więź, która rozciąga się na ich rodziny. Maciej jest uwielbiany przez rodziców Pauliny, którzy zawsze podkreślali, że nie mogliby wymarzyć sobie lepszego partnera dla ich ukochanej córki.

Dramat w rodzinie dziennikarza

Tymczasem w ostatnich tygodniach w rodzinie zaczęło dziać się bardzo źle. Teść Kurzajewskiego zapadł na ciężką chorobę i z każdym kolejnym dniem czuł się coraz gorzej. - Kiedy wiem, że każdego dnia mój TATA gaśnie i życie nie da już żadnej szansy, DZIEŃ OJCA jest bardzo, bardzo trudny - napisała w mediach społecznościowych Smaszcz-Kurzajewska. Niestety ponad dwa tygodnie temu ojciec Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej zmarł. Był to wielki cios dla niej i jej rodziny, ale również dla dziennikarza TVP. Pomimo wszystko w pracy wykazał się pełnym profesjonalizmem.

Gwiazdor TVP w rozpaczy

Maciej Kurzajewski na antenie TVP Sport prowadził tworzone z okazji Mistrzostw Świata w Rosji "Studio Mundial". Jego prace oceniono wzorowo. "Studio" pojawiło się na antenie także przy okazji meczu Belgia-Brazylia. Gdy Kurzajewski prowadził audycję, na profilu jego żony pojawił się wpis informujący o najgorszym. Ukochany teść dziennikarza TVP odszedł na zawsze. Pomimo tej druzgocącej informacji Maciej Kurzajewski pozostał w studio i prowadził swój program. Później z racji śmierci ukochanego teścia, dziennikarz wziął nawet kilka dni wolnego, by w tych trudnych chwilach być przy żonie dzieciach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. UWAGA: DRASTYCZNE. Przerażające słowa Jackowskiego o własnej śmierci
  2. Tabletka Po Stosunku: fakty i mity (INFOGRAFIKA)
  3. Walki psów zniszczyły tej suczce życie. Nagle nastąpił zaskakujący zwrot
  4. Wymarzone wakacje – gdzie polskie gwiazdy spędzają swój urlop?
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News