Dramatyczne informacje dotarły właśnie do tysięcy widzów Polsatu w całej Polsce. Jedna z pracujących dla stacji dziennikarek podzieliła się bowiem z fanami swoją ogromną tragedią. Poprosiła także o modlitwę, wsparcie oraz pamięć.

Joanna Górska, którą bardzo często oglądać mogliśmy w Polsacie News, jakiś czas temu zniknęła z anteny. Wreszcie zdecydowała się wyjawić swoim licznym fanom, dlaczego chwilowo musiała się rozstać z pracą. Informacja ta okazała się jednak zdecydowanie bolesna i dramatyczna.

– Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam… Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków – napisała Górska pod zdjęciem w chustce.

– To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse – dodała także dziennikarka, prosząc fanów o profilaktyczne badanie się. Z jej rozmowy z sympatykami możemy bezpośrednio dowiedzieć się, iż prawdopodobnie cierpi ona na raka piersi.

Fot. Facebook

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz

...

Zobacz również