Tragedia 8-latki. Została brutalnie zgwałcona na oczach pijanej matki

Tragedia 8-latki. Została brutalnie zgwałcona na oczach pijanej matki Źródło: źródło: skim.gs, pixabay.com

Dziewczynka chciała tylko spotkać się ze swoją matką. Spotkała ją jednak prawdziwa tragedia. 8-latka zamiast zostać otoczona opieką i miłością przeżyła straszliwy gwałt. Jej pijana matka tylko patrzyła się na tragedię córki. Nie zrobiła nic.

Horror 8-latki rozegrał się w Katowicach. Dziewczynka przebywa już od ponad roku w rodzinie zastępczej, ponieważ jej matka notorycznie nadużywa alkoholu i zaniedbywała jej wychowanie. Chociaż ta utraciła prawa do opieki nad dzieckiem, dziewczynka chciała się spotykać z biologiczną matką.

Podczas jednego z takich spotkań 8-latka poznała 62-letniego konkubenta matki. Mężczyzna bezczelnie na oczach jej własnej matki zaczął dobierać się do dziewczynki. Kobieta patrzyła na całą sytuację i nie zrobiła nic. Nie kiwnęła także palcem, kiedy 62-latek zaczął gwałcić jej własną córkę.

 - Osoba będąca wówczas partnerem życiowym matki dopuściła się względem tej dziewczynki czynności seksualnej, doprowadziła ją do odbycia stosunku seksualnego - mówi prokurator Bogusława Szczepanek-Siejka.

Do zdarzenia doszło niemal rok temu. 8-latka dopiero niedawno powiedziała o wszystkim swoim rodzicom zastępczym. Dziewczynkę zbadali lekarze i psycholog, którzy potwierdzili jej wersję wydarzeń. Jej biologiczna matka i 62-letni partner zostali zatrzymani przez policję. Jeszcze w piątek usłyszą zarzuty.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News