Totalny SZOK u Wojewódzkiego! Widzowie nie wierzą w to co zobaczyli

Totalny SZOK u Wojewódzkiego! Widzowie nie wierzą w to co zobaczyli

Król TVN-u znowu to zrobił! Totalny szok u Wojewódzkiego! Widzowie nie wierzą w to, co zobaczyli. Ponownie pochwalił się nie tym, co trzeba. Stacja może na tym stracić.

Kuba Wojewódzki znowu szokuje i robi to w podobny sposób jak kiedyś. Widzowie i fani celebryty nie dowierzają w to, co właśnie zobaczyli. Król TVN-u pokazuje swoje specyficzne poczucie humoru. Przypomnijmy wcześniejszą sytuację. Kuba Wojewódzki zaprosił do swojego programu znanego rysownika Marka Raczkowskiego. Artysta w jego programie wętknął miniaturowe polskie flagi w psie odchody. Oczywiście były one atrapami, jednak do złudzenia przypominały prawdziwe. Cała sytuacja miała miejsce w 2008 roku. ZOBACZ TAKŻE: NAJWIĘKSZY WSTYDLIWY SEKRET WOJEWÓDZKIEGO UJAWNIONY! ZDRADZIŁ GO KOLEGA Sprawa wylądowała w sądzie. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji stwierdziła, że stacja emitując ten odcinek naruszyła art. 18 ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji. Mówi on o tym, że programy nie mogą propagować działań sprzecznych z polską racją stanu oraz nie mogą zawierać treści nawołujących do nienawiści lub dyskryminujących ze względu na wyznanie lub narodowość.

Wysoka kara

KRRiT nałożyła na TVN karę w wysokości 471 złotych. Stacja nie zgodziła się na to i sprawa trafiła do Sądy Apelacyjnego. Po rozpatrzeniu Sąd Okręgowy w Warszawie w 2009 r. uchylił karę nałożoną przez KRRiT na TVN. Później jednak przyjrzał się sprawie ponownie w końcu zapadł wyrok prawomocny i stacja musiała zapłacić. ZOBACZ TAKŻE: BLAMAŻ ROKU! WIDZOWE ZAŻENOWANI LEWANDOWSKĄ U WOJEWÓDZKIEGO Kuba Wojewódzki znowu szokuje i znowu pokazuje na swoim Instagramie odchody. Tym razem promuje akcje kupowania winyli na swoim koncie i nawołuje, żeby nie dać sobie "wciskać gówna". Niektórzy fani są jednak zniesmaczeni tym zdjęciem. Większość jednak podchodzi do tego z dystansem i wie, że Król TVN-u ma specyficzne poczucie humoru. Screen Instagram/Kuba Wojewódzki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News