To wiadomość z ostatniej chwili. Minister cyfryzacji Anna Streżyńska oficjalnie poinformowała, że faktycznie odchodzi z rządu. Jak się jednak okazuje, znana jest także kandydatura na jej następcę. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości będą wściekli!

Anna Streżyńska, minister cyfryzacji, już dziś, nie czekając na zapowiedzianą na wtorek rekonstrukcję rządu, podała się do dymisji. Wstępnie media informowały o tym nieoficjalnie, teraz jednak sama Streżyńska potwierdziła tę informację.

ZOBACZ TAKŻE – OFICJALNIE! Dymisja 3 najważniejszych ministrów, ogromne zaskoczenie

Nowy minister cyfryzacji

Media podają także następcę Streżyńskiej na stanowisku szefa resortu. Jak podają media, Streżyńską zastąpi Krzysztof Szubert, dotychczasowy wiceminister, odpowiedzialny w resorcie za sprawy międzynarodowe.

Szubert ponadto sprawował funkcję pełnomocnika rządu ds. jednolitego rynku cyfrowego. Nie wiadomo, czy teraz także będzie skupiał dwie funkcje w ręku, czy też czeka nas jeszcze zmiana na tym stanowisku.

ZOBACZ TAKŻE – Stoch nie wytrzymał. MIAŻDŻY Macierewicza i PiS

Wyborcy PiS będą wściekli

Nie jest tajemnicą, że Streżyńska cieszy się wyjątkową sympatią wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości oraz – co najbardziej zaskakujące – wśród opozycji. Zmiana na jej stanowisku z pewnością nie zostanie przyjęta z zadowoleniem. Wyborcy obozu władzy będą wściekli, że z rządu wyrzuca się minister, która – ich zdaniem – zrobiła najwięcej w swoim resorcie od momentu jego powstania. Nikt do końca nie rozumie decyzji premiera Morawieckiego.

ZOBACZ TAKŻE – Nie pozwolimy ich ukryć! Oto wstrząsająca LISTA pedofilów z Kościoła

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!

...

Zobacz również