W czasie obrad Sejmu na temat protestu lekarzy wypowiedziała się posłanka PO. Mówiła o tym, że rezydenci nie chcą wyjeżdżać za granicę, gdzie mają dużo lepsze warunki. Jej wypowiedź przerwała Józefa Hrynkiewicz z PiS wołając „niech jadą!”. Teraz przypomniano jej inne wypowiedzi.

Partia rządząca nie ma ostatnio najlepszej passy. Straciła posła, w czasie jej rządów protestują lekarze, a ostatnio znów skompromitowała się jedna z jej posłanek. Józefa Hrynkiewicz w czasie posiedzenia sejmu krzyknęła „niech jadą!” w kontekście lekarzy, którzy lepsze warunki do pracy mają za granicą.

Media dotarły do jej starszych wypowiedzi. Okazuje się, że posłanka nie pierwszy raz pokusiła się o szokujące wypowiedzi. Zdaniem posłanki PiS adopcja dzieci przez homoseksualistów ma tylko jeden powód i skutek. To, co mówi Hrynkiewicz, media określają jako „totalny odlot”.

– W związkach homoseksualnych nic się nie rodzi. Tam nie ma żadnego rozwoju demograficznego. Po co im dziecko jest potrzebne, dlaczego chcą adopcji dzieci? Bo dziecko może być zabawką seksualną – stwierdziła w wywiadzie udzielonym ponad 3 lata temu posłanka Hrynkiewicz.

Skąd u pani poseł taka opinia? Wynika ona z „podeptania zasad moralnych i rozwiązłości” w związkach homoseksualnych. Prócz tego zwraca uwagę na badania, zgodnie z którymi związki jednopłciowe mają trwałość ok. 2 lat. Posłanka Józefa Hrynkiewicz zabrała także głos w sprawie pedofilii w Kościele. Walką z nią bowiem, zdaniem polityk PiS, zajmują się organizacje feministyczne ukrywając swoje „prawdziwe cele”, czyli wprowadzanie ideologii gender.

– Ile tej pedofilii w Kościele jest? No… jest 1 promil – wyjaśnia Hrynkiewicz. – Ale nie walczą w ogóle z pedofilią – dodaje.

Naukowcy otworzyli grób Jezusa - tak wygląda [ZDJĘCIA]


8 ciał świętych, które po śmierci nie uległy rozkładowi