Odpowiedzi na pytanie o ulubioną pozycję seksualną partnera lub partnerki szukają wszyscy. Każdy bowiem chce z seksu czerpać przyjemność, chce jej jednak także dla drugiej osoby. Teraz zagadka została rozwiązana, zaś odpowiedź jest totalnie zaskakująca.

Nad problemem pozycji seksualnych głowią się zwykli zjadacze chleba, ale także i specjaliści. Branżowy portal DrEd przeprowadził badanie, w którym zapytał ludzi na całym świecie o ich ulubione pozycje Kamasutry.

Okazuje się, że najwięcej kobiet wskazało, jako najprzyjemniejszą pozycję – seks „na pieska”. W tej pozycji najbardziej lubi kochać się aż 30% kobiet. Na kolejnych miejscach podium, co już mniej zaskakujące, znalazły się popularne pozycje „na misjonarza” i „na jeźdźca”.

W badaniu portalu DrEd wzięli udział także Polacy. Z ich odpowiedzi można wywnioskować, że nasze upodobania seksualne są nieco inne niż średnia ogólnoświatowa. Polacy, jako ulubioną pozycję, wskazują „na łyżeczkę”. Badacze zapytali respondentów także o wymarzone pozycje seksualne. Polacy, w odpowiedzi na to pytanie, wskazali pozycję „69”.

W badaniu przeprowadzonym przez DrEd wzięło udział 2 tys. osób. Ankietę przeprowadzono wśród mieszkańców kilkudziesięciu państw Europejskich oraz Stanów Zjednoczonych.

Najseksowniejsze kobiety świata


Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

...

Zobacz również