Beata Szydło nie może uwierzyć w to, co powiedział nowy premier na swoim expose. To jest totalne zaskoczenie! Morawiecki postanowił zakończyć jeden ze sztandarowych, najgłośniejszych i najbardziej kontrowersyjnych programów PiS.

Polacy, którzy ostatnio protestowali w sprawie ochrony Puszczy Białowieskiej i wstrzymaniu wycinki w niej, mają co świętować. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że zmieni się decyzja rządu w sprawie Puszczy Białowieskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Przerażenie na expose! Morawiecki: Epidemia SPUSTOSZY Polskę!

Szydło nie może uwierzyć. Jest zmiana decyzji

Nowy premier zapowiedział, że uszanuje decyzję Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości i się jej podporządkuje. To oznacza, że wstrzyma wycinkę drzew w Puszczy Białowieskiej. To totalnie zaskoczyło nawet polityków opozycji na ławach sejmowych. Ekolodzy mają powody do zadowolenia, bo to według nich nadzieja na uratowanie tego cudu natury.

ZOBACZ TAKŻE: Straż Leśna brutalnie i bezwzględnie rozbiła blokadę wycinki. Są ofiary!

Nowy premier podkreślił wprawdzie, że wycinka Puszczy wywołana była dbaniem o jej bezpieczeństwo. Równocześnie jednak stwierdził, że jeśli TS stwierdzi inaczej – on będzie gotów podporządkować się jego decyzji. Jest to wyraźny ukłon w stronę państw Unii Europejskiej, które wielokrotnie naciskały na Polskę, by wstrzymać wycinkę.

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat


Najbardziej bulwersujące fakty o Antonim Macierewiczu

...

Zobacz również