Redaktor naczelny Newsweek Polska, Tomasz Lis zaliczył totalną wpadkę gdy chciał dopiec swojemu politycznemu przeciwnikowi – Antoniemu Macierewiczowi. Dziennikarz zamiast ministrowi obrony, przyłożył swojemu „opozycyjnemu koledze”.

Angażujący się od momentu wygranej w ostatnich wyborach Prawa i Sprawiedliwości redaktor naczelny Newsweek Polska, Tomasz Lis na portalach społecznościowych stara się pokazać nieszczerość w obietnicach, hipokryzję oraz naginanie prawa przez obecny obóz rządzący.

Nie zawsze się mu to jednak udaje. Tak było tym razem gdy chciał ośmieszyć ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, a uderzył w swojego opozycyjnego kolegę.

Twórca NaTemat.pl opublikował na jednym z portali społecznościowych zdjęcie, na którym miał być rzekomo Antoni Macierewicz kłaniający się wpół dyrektorowi Radia Maryja, o. Tadeuszowi Rydzykowi.

Problem w tym, że na opublikowanym zdjęciu nie jest Macierewicz… a aktualnie stojący w opozycji do Prawa i Sprawiedliwości – Roman Giertych, brylujący często w mediach Lisa.

bh

Zobacz również