Dorota Rabczewska, znana lepiej jako Doda, była obecna na jubileuszowej ceremonii Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Polskiej gwieździe zdecydowanie nie przypadło jednak do gustu, że paparazzi ją ignorują. To co wydarzyło się później to po prostu żenująca kompromitacja.

Polska piosenkarka gościła na imprezie z okazji 70-lecia Festiwalu w Cannes. Doda, pomimo drogiej i rzucającej się w oczy kreacji Ralph&Russo nie mogła jednak liczyć na uwagę fotografów. Była wyraźnie ignorowana i traktowana jak przypadkowy widz. Nic w tym dziwnego, na wydarzeniu gościło bowiem wiele gwiazd światowego formatu, które każdy paparazzi chciał ująć na zdjęciach.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widać jak celebrytka błądzi po czerwonym dywanie szukając atencji u fotoreporterów. W pewnym momencie była tak nachalna, że wepchnęła się przed ich obiektywy i zaczęła pozować – jeden z nich pstryknął jej kilka fot, jednak większość ostentacyjnie ją zignorowała, patrząc się na nią jedynie z zażenowaniem.

Niepocieszona Doda nie poddała się i nakazała towarzyszącemu jej mężczyźnie zrobić kilka zdjęć na tle… fotoreporterów, tak by pokazać, że jest oblegana przez paparazzich.

Ale to nie koniec. Polska piosenkarka chwyciła telefon w dłoń i przemieszczając się po czerwonym dywanie robiła sobie selfie na tle innych ludzi. Problem jednak w tym, że już od kilku lat organizatorzy imprezy proszą uczestników o nierobienie sobie selfie i nagrań. Niepisaną zasadę wprowadzono kilka lat temu, gdy goście zaczęli nadużywać aparatów w telefonach i sytuacja na czerwonym dywanie zaczęła wyglądać groteskowo.

Choć co roku zasada jest masowo łamana, hostessy starają się upominać wszystkich. Jedna z nich podeszła także do Dody. Piosenkarka, która właśnie nagrywała swoje kroki po czerwonym dywanie, próbowała objąć kobietę i zrobić selfie, ale doszło do przepychanek i zrobiło się niesmacznie i żenująco.

Kompromitującą sytuację nagrało czujne oko kamery, która obserwowała tłoczących się na czerwonym dywanie gości. Na filmie, który zamieszczono w sieci wyraźnie widać całe zajście.

https://www.youtube.com/watch?v=SM7tJBqGWUg

...

Zobacz również

Zobacz również