Serial nadawany kilka lat temu okazał się wielką klapą dla TVN. Związane z nim wielkie plany szybko upadły, a stacja zaprzestała emisji już rok po premierze. Aktora, grająca główną bohaterkę w serialowej klapie, nie poddaje się jednak. Przeniosła się do innej stacji i to tam szuka szansy na karierę.

Julia Rosnowska zadebiutowała na ekranie już w 2001 roku – miała wtedy 12 lat i zagrała córkę Tośków w serialu „Plebania”. Prawdziwy szał w karierze obiecał jej TVN kilka lat później.

Dostała możliwość zagrania tytułowej bohaterki w serialu „Julia”. Po wcześniejszym sukcesie „BrzydUli” i „Majki” produkcja ta promowana była jako kolejny wielki hit! Niestety, coś poszło nie tak. Emitowany od 2011 roku serial został wyrzucony z programu stacji już rok później, a marzenia Julii Rosnowskiej brutalnie zadeptano.

Miała być gwiazdą TVN – teraz wybrała inną stację!

Od upadki „Julii” młoda aktorka grała role drugoplanowe w różnych serialach. Dopiero teraz, po wielu mało owocnych latach, dostała kolejną szansę na super hit.

Julia Rosnowska zagra główną rolę w nowej, historycznej produkcji TVP „Drogi wolności”. Wcieli się tam w rolę młodej Lali Biernackiej. Całość fabuły ma się odbywać w trakcie I Wojny Światowej i opowiadać o losie jednej z krakowskich rodzin.

Julia podzieliła się ostatnio przeuroczym zdjęciem z planu – pochwaliła się, że na planie gra razem ze swoją mamą! Po fotografii widać, że aktorka jest szczęśliwa i tym razem naprawdę ma szansę rozwinąć skrzydła.

fot. Instagram

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chwile grozy w TVP na żywo! Dziennikarza porwał wrzeszczący tłum
  2. Żona polskiego gwiazdora chora na raka, została bez pieniędzy. Nikt nie chce jej pomóc
  3. Dramat Grabowskiego. Ratunkiem bardzo ciężka operacja
  4. Cudowne! Jak zobaczysz, co te zwierzęta zrobiły dla ludzi, popłaczesz się

Co wolisz, TVN czy TVP?

Loading ... Loading ...

Jak dorabiał sobie kiedyś Zenek Martyniuk? Szok! 10 nieznanych faktów z życia Króla Disco Polo


Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

...

Zobacz również