Sejm najczęściej kojarzy się obywatelom z politycznymi zagrywkami i kolejnymi aferami między przedstawicielami różnych ugrupowań. Zdjęcie, które na swym koncie na Twitterze opublikował jeden z posłów, niezwykle rozczuliło jednak wielu internautów. Została na nim bowiem uwieczniona malutka Tosia Kaczyńska na sali plenarnej.

Kiedy posłanka Nowoczesnej, Kornelia Wróblewska została mamą, wielu Polaków serdecznie jej gratulowało. Ojcem dziecka jest znany prawnik, Jarosław Kaczyński.

Zaskakujące reakcje obywateli

Polityk opozycji od dawna pojawia się z córeczką w Sejmie, gdzie wciąż karmi ją piersią. Chociaż nawet posłowie PiS wypowiadali się o tym pozytywnie, obywatele mieli względem działań Wróblewskiej mieszane uczucia.

Tosia Kaczyńska w Sejmie

Co ciekawe, na koncie na Twitterze Piotra Misiło pojawiło się zdjęcie malutkiej Tosi. Trzyma ją na rękach ojciec, Jarosław Kaczyński. Fotografia powstała na sali plenarnej.

– To najradośniejsze dzisiaj oblicze Sejmu – napisał poseł Nowoczesnej pod udostępnionym przez siebie zdjęciem.

Kornelia Kaczyńska
Fot. Twitter

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były premier ujawnia śmiertelną chorobę Kaczyńskiego. Już zaczęła się walka
  2. W Sejmie powstanie NOWA partia. Są konkretne nazwiska
  3. Burza w PiS. Posłowie chcą wyrzucić wiceszefa partii

Czy uważasz, że posłanki powinny mieć możliwość karmienia piersią w Sejmie?

Loading ... Loading ...

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiS


Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]